• Без категорії

Фінальні матчі Першості Черкаської області серед аматорських команд першої ліги

Торішній переможець першості Черкаської області серед аматорських команд першої ліги ФК “УТК-2” 3 листопада вийшов на поле стадіону “Колос” в Корсунь-Шевченківському щоб відстояти свій титул у фінальній грі проти “Колоса” з Вільшани. Нагадаємо, що за підсумками попередньому етапу змагання саме ці колективи здобули право на боротьбу за призи турніру від групи “Б”. Таким чином, фінальний матч став третім за рахунком протистоянням  між суперниками у рамках проведення цьогорічної першості. Нічия 1:1 і виїзна перемога чинного чемпіона ліги з рахунком 2:1 – такі результати були зафіксовані на груповій стадії змагання у протистоянні фіналістів.

У сьогоднішньому матчі гравці ФК “УТК-2” виглядали більш мотивованими. Їхня гра втілилася в хет-трик Романа Потапова, який приніс перемогу футболістам з Паланки і дозволив зберегти за собою звання сильнішої команди першої ліги.

Головному протистоянню ліги передував матч за бронзові нагороди змагання, в якому городищенський ФК “Шевченків край” у безкомпромісній боротьбі подолав опір команди “Яснозір’я” з рахунком 3:2.

Нагадаємо, що всі учасники фінального турніру, окрім ФК “УТК-2”, отримали право підвищення в класі на наступний сезон.

   Фінальні матчі
03 листопада 2019 р.
м. Корсунь-Шевченківський
  
Матч за 3-тє місце
ФК «Шевченків край» Городище3:2«Яснозір’я» Яснозір’я
2хв., 49хв. В. Магльований
– 22хв. Д. Кучер
66хв. А. Вальчиковський
+8хв. О. Завгородній
26хв. О. Боярчук
Матч за 1-ше місце
«Колос» Вільшана 0:3ФК «УТК-2» Паланка
34хв., 68хв., 83хв. Р. Потапов

Читайте також:  ЗБІРНА УКРАЇНИ ПОКАЗАЛА КРАЩИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА ОСТАННІ ШІСТЬ РОКІВ!