- «Дніпро-80» Черкаси
- «Дніпро-80-2» Черкаси
- «СДЮСШОР-Чайка» Черкаси
- СДЮСШОР Черкаси
- «Черкаський Дніпро-Зоря» Білозір’я
- РК ДЮСШ Золотоніський р-н
- «Росава» Степанці (середня вік. кат.)
- ДЮСШ Чигирин (середня вік. кат.)
- КДЮСШ «Олімп» Кам’янка (старша вік. кат.)
10 тур 6 квітня (субота)
- ДЮСШ Чигирин – РК ДЮСШ (сер.в.к.) 1:2
- «Черкаський Дніпро-Зоря» – СДЮСШОР 0:3 1:4
7 квітня (неділя)
- «СДЮСШОР-Чайка» – КДЮСШ «Олімп» (ст.в.к.) 3:0
- «Дніпро-80-2» – «Росава» (сер.в.к.) 5:1
«Дніпро-80» – вихідна
11 тур 10 квітня (середа)
- СДЮСШОР – ДЮСШ Чигирин (сер.в.к.) 5:0
- РК ДЮСШ – «СДЮСШОР-Чайка» 0:1 1:1
- КДЮСШ «Олімп» – «Дніпро-80» (ст.в.к.) 0:3
13 квітня (субота)
- «Росава» – «Черкаський Дніпро-Зоря» (сер.в.к.) 3:0
«Дніпро-80-2» – вихідна
12 тур 17 квітня (середа)
43. «Дніпро-80» – РК ДЮСШ 2:1 6:0
- «СДЮСШОР-Чайка» – СДЮСШОР 1:1 4:0
- «Черкаський Дніпро-Зоря» – «Дніпро-80-2» 2:0 1:5
21 квітня (неділя)
- ДЮСШ Чигирин – «Росава» (сер.в.к.) 3:0
КДЮСШ «Олімп» – вихідна
13 тур 24 квітня (середа)
- «Дніпро-80-2» – ДЮСШ Чигирин (сер.в.к.) 5:0
- СДЮСШОР – «Дніпро-80» 1:1 0:2
25 квітня (четвер)
- «СДЮСШОР-Чайка» – «Росава» (сер.в.к.) 10:0
27 квітня (субота)
- КДЮСШ «Олімп» – РК ДЮСШ (ст.в.к.) 1:1
«Черкаський Дніпро-Зоря» – вихідна
14 тур 1 травня (середа)
- «СДЮСШОР-Чайка» – «Дніпро-80-2» 5:0 8:0
2 травня (четвер)
- СДЮСШОР – КДЮСШ «Олімп» (ст.в.к.) 6:0
- «Дніпро-80» – «Росава» (сер.в.к.) 8:0
5 травня (неділя)
- ДЮСШ Чигирин – «Черкаський Дніпро-Зоря» (сер.в.к.) 6:1
РК ДЮСШ – вихідна
15 тур 8 травня (середа)
- «Черкаський Дніпро-Зоря» – «СДЮСШОР-Чайка» 0:4 1:5
- «Дніпро-80-2» – «Дніпро-80» 0:9 1:5
- СДЮСШОР – РК ДЮСШ 4:1 2:1
«Росава», ДЮСШ Чигирин, КДЮСШ «Олімп» – вихідні
16 тур 15 травня (середа)
- «Дніпро-80-2» – КДЮСШ «Олімп» (ст.в.к.) 3:0
- «СДЮСШОР-Чайка» – ДЮСШ Чигирин (сер.в.к.) 9:0
16 травня (четвер)
- «Дніпро-80» – «Черкаський Дніпро-Зоря» 10:0 7:0
19 травня (неділя)
- РК ДЮСШ – «Росава» (сер.в.к.) 7:0
СДЮСШОР – вихідна
17 тур 22 травня (середа)
- ДЮСШ Чигирин – «Дніпро-80» (сер.в.к.) 0:13
- «Дніпро-80-2» – РК ДЮСШ 3:9 3:0
- «Росава» – СДЮСШОР (сер.в.к.) 0:10
26 травня (неділя)
- «Черкаський Дніпро-Зоря» – КДЮСШ «Олімп» (ст.в.к.) 1:0
«СДЮСШОР-Чайка» – вихідна
18 тур 29 травня (середа)
- СДЮСШОР – «Дніпро-80-2» 11:0 1:3
- «Дніпро-80» – «СДЮСШОР-Чайка» 0:0 3:2
2 червня (неділя)
- РК ДЮСШ – «Черкаський Дніпро-Зоря» 3:0 3:0
«Росава», ДЮСШ Чигирин, КДЮСШ «Олімп» – вихідні
Початок матчів:
вихідні дні:
середня вікова категорія – 11-00
старша вікова категорія – 13-00
будні дні:
середня вікова категорія – 15-00
старша вікова категорія – 16-30
- ДЮСШ-«УТК-ДЮСШ» Умань
- ДЮСШ Маньківка
- ДЮСШ Тальне
- «ЛНЗ-Лебедин» Шполянська ДЮСШ № 1
- ДЮСШ-«Юність» Городище
- ДЮСШ-ФК «Старт-Звенигородка» Звенигородка
- ДЮСШ Монастирище (середня вік. кат.)
- ДЮСШ Шпола (старша вік. кат.)
8 тур 13 квітня (субота)
- ДЮСШ Маньківка – ДЮСШ-ФК«Старт-Звенигородка» 1:1 +:-
- ДЮСШ Тальне – ДЮСШ-«Юність» 1:0 5:1
- «ЛНЗ-Лебедин» – ДЮСШ Монастирище (сер.в.к.) 0:0
- ДЮСШ Шпола – «УТК–ДЮСШ» (ст.в.к.) 0:7
9 тур 21 квітня (неділя)
- ДЮСШ Шпола – ДЮСШ Маньківка (ст.в.к.) 1:5
- ДЮСШ-«УТК-ДЮСШ» – «ЛНЗ-Лебедин» 6:1 0:2
- ДЮСШ Монастирище – ДЮСШ Тальне (сер.в.к.) 1:0
- ДЮСШ-«Юність» – ДЮСШ-ФК«Старт-Звенигородка» 1:2 +:-
10 тур 27 квітня (субота)
- ДЮСШ Маньківка – ДЮСШ-«Юність» 3:0 3:0
- ДЮСШ Звенигородка – ДЮСШ Монастирище (сер.в.к.) 3:1
- ДЮСШ Тальне – ДЮСШ-«УТК-ДЮСШ» 1:4 0:4
- «ЛНЗ-Лебедин» – ДЮСШ Шпола (ст.в.к.) 6:1
11 тур 4 травня (субота)
- «ЛНЗ-Лебедин» – ДЮСШ Маньківка 0:6 2:1
- ДЮСШ Шпола – ДЮСШ Тальне (ст.в.к.) 3:0
- ДЮСШ-«УТК-ДЮСШ» – ДЮСШ-ФК«Старт-Звенигородка» 2:1 +:-
- ДЮСШ Городище – ДЮСШ Монастирище (сер.в.к.)
12 тур 12 травня (неділя)
- ДЮСШ Маньківка – ДЮСШ Монастирище (сер.в.к.) 2:2
- ДЮСШ-«Юність» – ДЮСШ-«УТК-ДЮСШ» 1:8 0:4
- ФК «Старт-Звенигородка» – ДЮСШ Шпола (ст.в.к.) -:+
- ДЮСШ Тальне – «ЛНЗ-Лебедин» 1:0 1:8
13 тур 19 травня (неділя)
- ДЮСШ Тальне – ДЮСШ Маньківка 0:4 2:2
- «ЛНЗ-Лебедин» – ДЮСШ-ФК«Старт-Звенигородка» 3:4 +:-
- ДЮСШ Шпола – «Юність» (ст.в.к.) 5:1
- ДЮСШ Умань – ДЮСШ Монастирище (сер.в.к.) 1:2
14 тур 26 травня (неділя)
- ДЮСШ Маньківка – ДЮСШ-«УТК-ДЮСШ» 4:3 4:1
- ДЮСШ-«Юність» – «ЛНЗ-Лебедин» 1:0 0:5
- ДЮСШ-ФК«Старт-Звенигородка» – ДЮСШ Тальне 4:2 -:+
ДЮСШ Монастирище, ДЮСШ Шпола – вихідні
Початок матчів:
середня вікова категорія – 11-00
старша вікова категорія – 13-00
СЕРЕДНЯ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ
- «Дніпро-80-ФК «Черкаси» Черкаси
- ДЮСШ «Олімп» Сміла
- ДЮСШ Золотоноша
- ДЮСШ Канів
- «ДЮСШ-Корсунь» Корсунь-Шевченківський
- ДЮСШ Ватутіне
- ДЮСШ «Колос» Катеринопіль
8 тур 13 квітня (субота)
- ДЮСШ «Колос» – «ДЮСШ-Корсунь» 3:0
- ДЮСШ «Олімп» – ДЮСШ Золотоноша 0:1
16 квітня (вівторок)
- ДЮСШ Канів – «Дніпро-80-ФК «Черкаси» 3:3
ДЮСШ Ватутіне – вихідна
9 тур 21 квітня (неділя)
- ДЮСШ Золотоноша – ДЮСШ Канів 0:1
- «ДЮСШ-Корсунь» – ДЮСШ Ватутіне 0:3
23 квітня (вівторок)
- «Дніпро-80-ФК «Черкаси» – ДЮСШ «Колос» 4:0
ДЮСШ «Олімп» – вихідна
10 тур 27 квітня (субота)
- ДЮСШ «Колос» – ДЮСШ Золотоноша 0:3
- ДЮСШ Канів – ДЮСШ «Олімп» 9:0
30 квітня (вівторок)
- ДЮСШ Ватутіне – «Дніпро-80-ФК «Черкаси» 1:3
«ДЮСШ-Корсунь» – вихідна
11 тур 5 травня (неділя)
- ДЮСШ «Олімп» – ДЮСШ «Колос» 3:1
- ДЮСШ Золотоноша – ДЮСШ Ватутіне 1:5
7 травня (вівторок)
- «Дніпро-80-ФК «Черкаси» – «ДЮСШ-Корсунь» 7:1
ДЮСШ Канів – вихідна
12 тур 12 травня (неділя)
- «ДЮСШ-Корсунь» – ДЮСШ Золотоноша 2:2
- ДЮСШ Ватутіне – ДЮСШ «Олімп» 4:1
- ДЮСШ Канів – ДЮСШ «Колос» 3:0
«Дніпро-80-ФК «Черкаси» – вихідна
13 тур 19 травня (неділя)
- ДЮСШ Канів – ДЮСШ Ватутіне 3:0
- ДЮСШ «Олімп» – «ДЮСШ-Корсунь» 1:1
21 травня (вівторок)
- ДЮСШ Золотоноша – «Дніпро-80-ФК «Черкаси» 0:10
ДЮСШ «Колос» – вихідна
14 тур 26 травня (неділя)
- ДЮСШ Канів – «ДЮСШ-Корсунь» 6:0
- ДЮСШ Ватутіне – ДЮСШ «Колос» 2:0
28 травня (вівторок)
- «Дніпро-80-ФК «Черкаси» – ДЮСШ «Олімп» 9:0
ДЮСШ Золотоноша – вихідна
Початок матчів:
вівторок – 16-00
субота, неділя – 12-00