• Без категорії

Кваліфікаційний раунд Чемпіонату Європи 2020 серед жіночих команд WU-19: ЗБІРНА УКРАЇНИ ЗІГРАЄ В НІДЕРЛАНДАХ

23 листопада, після процедури жеребкування у швейцарському Ньйоні імена своїх суперників у кваліфікаційному раунді Чемпіонату Європи-2020 дізналася жіноча молодіжна збірна України WU-19.

У боротьбі за вихід до фінальної стадії, яка пройде в липні 2020 року у Грузії, візьмуть участь 48 команд. Збірна господарок турніру отримала пряму перепустку до фінальної частини. 

Для жеребкування 48 команд були розбиті на чотири кошики по 12 збірних у кожному відповідно до їхнього положення в рейтингу УЄФА. У підсумку молодіжна збірна України WU-19, яка була у третьому кошику, потрапила до групи 9, де її суперницями будуть дівчата з Нідерландів, Ірландії та Чорногорії.  

Склад усіх груп кваліфікаційного раунду ЧЄ-2020 (WU-19)
Група 1: Франція, Швеція, Словаччина, Македонія*.

Група 2: Фінляндія*, Чехія, Фарерські острови, Литва.

Група 3: Німеччина, Португалія*, Азербайджан, Албанія.

Група 4: Шотландія, Польща*, Хорватія, Болгарія.

Група 5: Норвегія, Північна Ірландія*, Уельс, Молдова.

Група 6: Швейцарія, Австрія*, Ізраїль, Латвія.

Група 7: Іспанія, Ісландія*, Греція, Казахстан.

Група 8: Італія*, Росія, Словенія, Естонія.

Група 9: Нідерланди*, Ірландія, УКРАЇНА, Чорногорія.

Матчі групи будуть проведені в Нідерландах (01-09 жовтня 2019 року)

Група 10: Швеція, Бельгія, Боснія і Герцеговина*, Вірменія.

Група 11: Англія, Сербія, Білорусь*, Кіпр.

Група 12: Данія, Угорщина, Туреччина*, Косово.
*-Господарі відбірних міні-турнірів. 

 

Перепустки до еліт-раунду отримають по дві кращі команди у групах кваліфікації, а також чотири кращі володарі третіх місць за підсумками матчів проти двох суперників, що фінішували вище.

Жеребкування цього етапу (сім груп по чотири збірні) відбудеться 22 листопада 2019 року, а матчі пройдуть навесні 2020-го. До фінального турніру вийдуть сім переможців груп елітного раунду.

Нагадаємо, що до складу молодіжної жіночої збірної України WU-19 залучені одразу три представниці уманських жіночих команд – Поліна Янчук, Оксана Білокур (обидві – «Пантери») та Юлія Семенюк («Ятрань-Берестівець»).