• Без категорії

Новини обласного футболу

В містах Львів та Винники проходить всеукраїнський турнір серед жіночих команд «Футбольна весна – 2019».

Після групового етапу змагань, представниці Черкащини у своєму активі мають такі результати:

«Ятрань-Берестівець» здобула перемогу з рахунком 3:0 над командою «Родина-Ліцей» (Рівненська обл.) та зіграла внічию 0:0 з господарками турніру «Львів -Янтарочка».  

«Пантери»  зазнали двох поразок  з однаковим рахунком 0:3 від команд «Єдність-ШВСМ» (Чернігівська обл.) та «Житлобуд-1» (Харків).

Таким чином «Пантери» у своїй групі зайняли останнє третє місце і будуть змагатися у матчах плей-офф за 5 – 8 місця.

«Ятрань-Берестівець» за рахунок кращих показників серед команд, що зайняли другі місця, потрапляє до четвірки кращих команд і боротиметься за нагороди турніру.

* * *

Під час третього тренувального збору, професіональна команда «Черкащина-Академія», 12 березня, на виїзді провела контрольний матч з командою U-21 «Арсенал-Київ». Поєдинок завершився перемогою Білозірської команди з рахунком 2:1.  

* *  *

Комітет з проведення змагань ФФЧО, 15 березня п. р. в м. Сміла проводить робочу нараду за участю офіційних представників аматорських команд-учасниць чемпіонату та першості Черкаської області з футболу 2019 року.

*  *  *

20 березня 2019 року, в Черкасах відбудеться чергове засідання виконкому обласної Федерації футболу. В переважній більшості його питань порядку денного розгляд і прийняття відповідних рішень, пов’язаних з організацією та проведенням  чемпіонату (вища ліга), першості (перша ліга) та Кубку Черкаської області з футболу 2019 року серед аматорських команд.

*  *  *

Обласний штаб змагань на призи клубу «Шкіряний м’яч» розглянув та попередньо затвердив терміни проведення ІІІ – IV етапів змагань сезону 2018/2019р.р.

                             2008р.н.               2007р.н.                 2006р.н.              2005р.н.

зональні –         16-18 квітня;        9-11 квітня;              16-18 квітня;        9-11 квітня;

– напівфінальні –     24 квітня;            3 травня;                23 квітня;            14 травня;

– фінальні –              7 травня;          14 травня;                 8 травня;            22 травня;

         Місця проведення зональних і напівфінальних змагань визначаються за територіальним принципом відповідно до складу команд-учасниць кожного етапу.