• Без категорії

Призначення офіційних осіб на матчі обласних змагань

Призначення офіційних осіб ФФЧО на матчі обласних змагань сезону 2019 року    
          
Вища ліга (аматори)  
          
2 тур    
      
№ гриДата, час і місцеМатчАрбітрАсистенти арбітраДелегат-інспектор   
611.05.2019 16-00 Кам’янка

“Олімп” Кам’янка

“Альтаїр” Драбів

Залозний Віталій (Городище)

Єременко Микола (Чигирин)

Шланчак Володимир (Городище)

Ланін В. О. (Черкаси)    
711.05.2019 16-00 Канів

ФК “Родень” Канів

ФК “Росава” Степанці

Михайлюк Павло (Черкаси)

Олійник Діана (Черкаси)

Железняк Руслан (Черкаси)

Петько П. М. (Черкаси)    
811.05.2019 16-00 Золотоноша

“Златокрай-2017” Золотоніський р-н

МСК “Дніпро” Черкаси

Коливай Олександр (Сміла)

Шульга Сергій (Кам’янка)

Баранов Іван (Канів)

Заєць В. С. (Вільшана)    
911.05.2019 16-00 Кочубіївка

СК “Базис” Кочубіївка

“Наша Ряба” Катеринопіль

Цибулько Сергій (Канів)

Погорілий Микола (Кам’янка)

Лобанов Володимир (Золотоніський р-н)

Смаглій В. А. (Черкаси)    
1011.05.2019 16-00 Монастирище

ФК “Авангард” Монастирище

ФК “УТК” Паланка

Шкурченко Олег (Ватутіне)

Ястремський Роман (Умань)

Лисенко Микола (Христинівка)

Цвященко Г. П. (Звенигородка)    

Перша ліга (аматори)

1 тур

Група А

ДатаМатчАрбітрАсистенти арбітра
112.05.2019 16-00 Золотоноша

ФК “Спартак” Золотоноша

ФК “Косарі” Косарі

Єременко Микола (Чигирин)

Білорус Михайло (Черкаси)

Железняк Руслан (Черкаси)

212.05.2019 16-00 Сміла

ФК “Сміла” Сміла

“Чигирин” Чигирин

Підвисіцький Віталій (Черкаси)

Труба Сергій (Золотоноша)

Фролова Юлія (Черкаси)

312.05.2019 16-00 Городище

ФК “Шевченків край” Городище

“Яснозір’я” Яснозір’я

Березняк Володимир (Черкаси)

Лобанов Володимир (Золотоніський р-н)

Ніцак Микола (Золотоноша)

Група Б

112.05.2019 16-00 К.-Шевченків.

“Урожай” Корсунь-Шевченківський

“Шевченків край” Звенигородський р-н

Шланчак Володимир (Городище)

Михайлюк Павло (Черкаси)

Баранов Іван (Канів)

212.05.2019 16-00 Маньківка

“Отаман-Д” Маньківка

“Колос” Вільшана

Макаренко Євгеній (Черкаси)

Ястремський Роман (Умань)

Шкурченко Олег (Ватутіне)

312.05.2019 15-00 Городецьке

СК “Базис-2” Кочубіївка

ФК “Тальне” Тальне

Погорілий Микола (Кам’янка)

Цибулько Євгеній (Канів)

Цибулько Сергій (Канів)

  Дитячо-юнацька ліга 
     
№ гриДатаМатчАрбітр
3410.05.2019 16-00 КанівДЮСШ КанівФК “Черкаси” Черкаси (мол.в.к.)Баранов Іван (Канів)
3510.05.2019 16-00 ЧорнобайДЮСШ Чорнобай“Альтаїр” Драбів (мол.в.к.)Лобанов Володимир (Золотоніський р-н)
3610.05.2019 16-00 Черкаси“Дніпро-80” ЧеркасиРК ДЮСШ Золотоніський р-н (мол.в.к.)Олійник Діана (Черкаси)
3410.05.2019 16-00 Кам’янкаКДЮСШ “Олімп” Кам’янка“Явір-Олімп” Сміла (мол.в.к.)Шульга Сергій (Кам’янка)
3510.05.2019 16-00 ШполаДЮСШ ШполаДЮСШ “Старт” Смілянський р-н (мол.в.к.)Демченко Тимофій (Шпола)
3610.05.2019 16-00 СмілаДЮСШ “Олімп” Сміла“Дніпро-80-2” Черкаси (мол.в.к.)Коливай Олександр (Сміла)
4510.05.2019 16-00 К.-Шевченків.“ДЮСШ-Корсунь” Корсунь-Шевченківський“ДЮСШ-2” Ватутіне (мол.в.к.)Залозний Віталій (Городище)
4610.05.2019 16-00 Лебедин“ЛНЗ-Лебедин” ЛебединДЮСШ “Колос” Лисянка (мол.в.к.)Кінішенко Микола (Черкаси)
4810.05.2019 16-00 Ватутіне“ДЮСШ-1” Ватутіне“Юність” Городище (мол.в.к.)Крикун Захар (Звенигородка)
3410.05.2019 16-00 ТальнеДЮСШ ТальнеДЮСШ Маньківка (мол.в.к.)Бевзюк Дмитро (Тальне)
3510.05.2019 16-00 УманьДЮСШ УманьФК “Юність-Умань” Умань (мол.в.к.)Ястремський Роман (Умань)
3610.05.2019 16-00 Монастирище“ДЮСШ-2” МонастирищеДЮКФП “Олімп” Христинівка (мол.в.к.)Лисенко Микола (Христинівка)
4412.05.2019 11-00 МаньківкаДЮСШ МаньківкаДЮСШ Монастирище (сер.в.к.)Ястремський Роман (Умань)
3912.05.2019 12-30 МаньківкаДЮСШ Маньківка“ДЮСШ-1” Монастирище (мол.в.к.)Ястремський Роман (Умань)
4512.05.2019 11-00; 13-00 ГородищеДЮСШ-“Юність” ГородищеДЮСШ-“УТК-ДЮСШ” Умань (сер.і ст.в.к.)Березняк Володимир (Черкаси)
4712.05.2019 11-00; 13-00 ТальнеДЮСШ Тальне“ЛНЗ-Лебедин” Лебедин (сер. і ст.в.к.)Залозний Віталій (Городище)
3412.05.2019 12-00 К.-Шевченків.“ДЮСШ-Корсунь” Корсунь-ШевченківськийДЮСШ Золотоноша (сер.в.к.)Михайлюк Павло (Черкаси)
3512.05.2019 12-00 ВатутінеДЮСШ ВатутінеДЮСШ “Олімп” Сміла (сер.в.к.)Олійник Діана (Черкаси)