• Без категорії

Призначення офіційних осіб на матчі обласних змагань

Призначення офіційних осіб ФФЧО на матчі обласних змагань сезону 2019 року    
          
Вища ліга (аматори)  
          
3 тур    
      
№ гриДата, час і місцеМатчАрбітрАсистенти арбітраДелегат-інспектор   
1118.05.2019 14-00 Кочубіївкка

СК “Базис” Кочубіївка

ФК “Родень” Канів

Труба Сергій (Золотоноша)

Лисенко Микола (Христинівка)

Бевзюк Дмитро (Тальне)

Артюх М.М. (Шпола)    
1218.05.2019 16-00 Катеринопіль

“Наша Ряба” Катеринопіль

“Олімп” Кам’янка

Цибулько Євгеній (Канів)

Лобанов Володимир (Золотоніський р-н)

Шлончак Семен (Черкаси)

Чорний О. В. (Черкаси)    
1318.05.2019 16-00 Черкаси

МСК “Дніпро” Черкаси

ФК “УТК” Паланка

Погорілий Микола (Кам’янка)

Крикун Захар (Звенигородка)

Залозний Віталій (Городище)

Лаврінець П. М. (Канів)    
1418.05.2019 16-00 Степанці

ФК “Росава” Степанці

“Альтаїр” Драбів

Білорус Михайло (Черкаси)

Цибулько Сергій (Канів)

Баранов Іван (Канів)

Фощій Г. Г. (Черкаси)    
1518.05.2019 16-00 Золотоноша

“Златокрай-2017” Золотоніський р-н

ФК “Авангард” Монастирище

Шланчак Володимир (Городище)

Єременко Микола (Чигирин)

Олійник Діана (Черкаси)

Губанов В.П. (Черкаси)    

Перша ліга (аматори)
   2 тур 
Група А
ДатаМатчАрбітрАсистенти арбітра
419.05.2019 16-00 Чигирин

“Чигирин” Чигирин

ФК “Шевченків край” Городище

Цибулько Сергій (Канів)

Білорус Михайло (Черкаси)

Фролова Юлія (Черкаси)

519.05.2019 16-00 Кам’янка

ФК “Косарі” Косарі

ФК “Сміла” Сміла

Баранов Іван (Канів)

Сидоренко Денис (Черкаси)

Лобанов Володимир (Золотоніський р-н)

619.05.2019 16-00 Червона Слобода

“Слобода” Червона Слобода

ФК “Спартак” Золотоноша

Крикун Захар (Звенигородка)

Березняк Володимир (Черкаси)

Погорілий Микола (Кам’янка)

   Група Б 
419.05.2019 16-00 К.-Шевченків.

“Колос” Вільшана

ФК “Тальне” Тальне

Підвисіцький Віталій (Черкаси)

Труба Сергій (Золотоноша)

Железняк Руслан (Черкаси)

519.05.2019 16-00 Звенигородка

“Шевченків край” Звенигородський р-н

“Отаман-Д” Маньківка

Єременко Микола (Чигирин)

Кінішенко Микола (Черкаси)

Шланчак Володимир (Городище)

619.05.2019 16-00 Паланка

ФК “УТК-2” Паланка

“Урожай” Корсунь-Шевченківський

Шкурченко Олег (Ватутіне)

Макаренко Євгеній (Черкаси)

Коливай Олександр (Сміла)

  Дитячо-юнацька ліга 
     
№ гриДатаМатчАрбітр
3717.05.2019 16-00 СмілаДЮСШ “Олімп” СмілаКДЮСШ “Олімп” Кам’янка (мол.в.к.)Коливай Олександр (Сміла)
3817.05.2019 16-00 Черкаси“Дніпро-80-2” ЧеркасиДЮСШ Шпола (мол.в.к.)Олійник Діана (Черкаси)
3917.05.2019 16-00 СмілаДЮСШ “Старт” Смілянський р-н“СДЮСШОР-Чайка” Черкаси (мол.в.к.)Крикун Захар (Звенигородка)
3717.05.2019 16-00 ХристинівкаДЮКФП “Олімп” ХристинівкаДЮСШ Умань (мол.в.к.)Лисенко Микола (Христинівка)
3817.05.2019 16-00 ТальнеДЮСШ ТальнеФК “Юність-Умань” Умань (мол.в.к.)Бевзюк Дмитро (Тальне)
4118.05.2019 11-00 ШполаДЮСШ ШполаДЮСШ Тальне (ст.в.к.)Железняк Руслан (Черкаси)
5118.05.2019 11-00 УманьДЮСШ УманьДЮСШ Монастирище (сер.в.к.)Ястремський Роман (Умань)
6119.05.2019 15-00 ЗолотоношаРК ДЮСШ Золотоніський р-н“Росава” Степанці (сер.в.к.)Ніцак Микола (Золотоноша)
4819.05.2019 11-00; 13-00 ТальнеДЮСШ ТальнеДЮСШ Маньківка (сер. і ст.в.к.)Бевзюк Дмитро (Тальне)
4919.05.2019 11-00 Лебедин“ЛНЗ-Лебедин” ЛебединДЮСШ Звенигородка (сер.в.к.)Єременко Микола (Чигирин)
5019.05.2019 11-00 ШполаДЮСШ Шпола“Юність” Городище (ст.в.к.)Кінішенко Микола (Черкаси)
3819.05.2019 12-00 СмілаДЮСШ “Олімп” Сміла“ДЮСШ-Корсунь” Корсунь-Шевченківський (мол.в.к.)Лобанов Володимир (Золотоніський р-н)