• Без категорії

Призначення офіційних осіб на матчі обласних змагань

Призначення офіційних осіб ФФЧО на матчі обласних змагань сезону 2019 року
      
Вища ліга (аматори)
      
6 тур
  
№ гриДата, час і місцеМатчАрбітрАсистенти арбітраДелегат-інспектор
2608.06.2019 16-00 Драбів

“Альтаїр” Драбів

МСК “Дніпро” Черкаси

Погорілий Микола (Кам’янка)

Цибулько Сергій (Канів)

Баранов Іван (Канів)

Ніцак М. П. (Золотоноша)
2708.06.2019 16-00 Паланка

ФК “УТК” Паланка

“Наша Ряба” Катеринопіль

Цибулько Євгеній (Канів)

Михайлюк Павло (Черкаси)

Єременко Микола (Чигирин)

Ланін В. О. (Черкаси)
2808.06.2019 16-00 Кам’янка

“Олімп” Кам’янка

СК “Базис” Кочубіївка

Шланчак Володимир (Городище)

Лобанов Володимир (Золотоніський р-н)

Олійник Діана (Черкаси)

Петько П. М. (Черкаси)
2908.06.2019 16-00 Канів

ФК “Родень” Канів

“Златокрай-2017” Золотоніський р-н

Ларін Костянтин (Черкаси)

Сидоренко Денис (Черкаси)

Фролова Юлія (Черкаси)

Чорний О. В. (Черкаси)
3008.06.2019 16-00 Монастирище

ФК “Авангард” Монастирище

ФК “Росава” Степанці

Білорус Михайло (Черкаси)

Железняк Руслан (Черкаси)

Крикун Захар (Звенигородка)

Фощій Г. Г. (Черкаси)
Перша ліга (аматори)

 

5 тур

Група А

ДатаМатчАрбітрАсистенти арбітра
1309.06.2019 16-00 Городище

ФК “Шевченків край” Городище

ФК “Спартак” Золотоноша

Крикун Захар (Звенигородка)

Железняк Руслан (Черкаси)

Олійник Діана (Черкаси)

1409.06.2019

“Яснозір’я” Яснозір’я

“Слобода” Червона Слобода

матч перенесено 
1509.06.2019 16-00 Чигирин

“Чигирин” Чигирин

ФК “Косарі” Косарі

Коливай Олександр (Сміла)

Ларін Костянтин (Черкаси)

Фролова Юлія (Черкаси)

 

Група Б

 

1309.06.2019 16-00 Тальне

ФК “Тальне” Тальне

“Урожай” Корсунь-Шевченківський

Цибулько Сергій (Канів)

Лобанов Володимир (Золотоніський р-н)

Білорус Михайло (Черкаси)

1409.06.2019 16-00 Городецьке

СК “Базис-2” Кочубіївка

ФК “УТК-2” Паланка

Єременко Микола (Чигирин)

Ястремський Роман (Умань)

Лисенко Микола (Христинівка)

1509.06.2019 16-00 Вільшана

“Колос” Вільшана

“Шевченків край” Звенигородський р-н

Підвисіцький Віталій (Черкаси)

Шульга Сергій (Кам’янка)

Погорілий Микола (Кам’янка)

Читайте також:  Призначення офіційних осіб на матчі обласних змагань