• Без категорії

Призначення офіційних осіб на матчі обласних змагань

Призначення офіційних осіб ФФЧО на матчі обласних змагань сезону 2020 року
Вища ліга (аматори)
14 тур
№ гриДата, час і місцеМатчАрбітрАсистенти арбітраДелегат-інспектор
53Матч не відбудетьсяСК “Росава” Степанцікоманда “Альтаїр” офіційним листом інформувала про свій невиїзд на гру
“Альтаїр” Драбів
5417.10.2020
15-00
К.-Шевченків.
ФК “Родень” Канів Труба Сергій (Золотоноша)Шульга Сергій (Кам’янка)Славінський П. І. (Черкаси)
СК “Базис” КочубіївкаПогорілий Микола (Кам’янка)
5517.10.2020
15-00
Кам’янка
“Олімп” Кам’янкаЦибулько Євгеній (Канів)Ястремський Роман (Умань)Смаглій В. А. (Черкаси)
ФК “Авангард” МонастирищеБаранов Іван (Канів)
5617.10.2020
15-00
Умань
ФК “УТК” ПаланкаМакаренко Євгеній (Черкаси)Коливай Олександр (Сміла)Лаврінець П. М. (Канів)
“Златокрай-2017” Золотоніський р-нЦибулько Сергій (Канів)

Призначення арбітрів на матчі 1/4 Кубку Черкаської області сезону 2020 року
ДатаМатчАрбітрАсистенти арбітраДелегат-інспектор
903.10.2020
15-00
Умань
ФК “УТК” ПаланкаЦибулько Євгеній (Канів)Єременко Микола (Чигирин)Петько П. М. (Черкаси)
СК “Базис” КочубіївкаПогорілий Микола (Кам’янка)
1003.10.2020
14-00
Кам’янка
“Олімп” Кам’янкаТруба Сергій (Золотоноша)Железняк Руслан (Черкаси)Чорний О. В. (Черкаси)
ФК “УТК-2” ПаланкаОлійник Діана (Черкаси)
1103.10.2020
15-00
Золотоноша
“Златокрай-2017” Золотоніський р-нБерезняк Володимир (Черкаси)Макаренко Євгеній (Черкаси)Білорус О. В. (Черкаси)
СК “Росава” СтепанціШкурченко Олег (Ватутіне)
1203.10.2020
15-00
Драбів
“Альтаїр” ДрабівБаранов Іван (Канів)Цибулько Сергій (Канів)Смаглій В. А. (Черкаси)
“Сміла” СмілаЛобанов Володимир (Золотоніський р-н)

Перша ліга (аматори)
13 тур
№ гриДата, час і місцеМатчАрбітрАсистенти арбітра
4918.10.2020
12-00
Тальне
ФК “Тальне” ТальнеБерезняк Володимир (Черкаси)Лисенко Микола (Христинівка)
СК “Базис-2” КочубіївкаЯстремський Роман (Умань)
5018.10.2020
15-00
Вільшана
“Колос” ВільшанаЦибулько Сергій (Канів)Підвисіцький Віталій (Черкаси)
“Урожай” К.-Шевченківський Лобанов Володимир (Золотоніський р-н)
5118.10.2020
15-00
Сміла
“Сміла” СмілаБаранов Іван (Канів)Мельник Владислав (Канів)
“Слобода” Червона СлободаЄременко Микола (Чигирин)
5218.10.2020
14-00
Паланка
ФК “УТК-2” ПаланкаКоливай Олександр (Сміла)Бевзюк Дмитро (Тальне)
ФК “Шевченків край” ГородищеМакаренко Євгеній (Черкаси)
Читайте також:  РЕЙТИНГ ФІФА

Ветерани
(фінальні матчі)
ДатаМатчАрбітрАсистенти арбітра
2318.10.2020
11-30
Городище
Матч за ІІІ місце“Ветеран” ТальнеШланчак Володимир (Городище)Цибулько Євгеній (Канів)
“Спартак-Колос” ЗолотоніщинаПогорілий Микола (Кам’янка)
2418.10.2020
14-30
Городище
Матч за І місце“Профіспорт” ЗолотоношаПогорілий Микола (Кам’янка)Цибулько Євгеній (Канів)
“Обрій” ХристинівщинаШланчак Володимир (Городище)