• Без категорії

Призначення офіційних осіб на матчі обласних змагань

Призначення офіційних осіб ЧОАФ на матчі обласних змагань сезону 2021 року
Вища ліга (аматори)
Перенесені матчі 12 туру
№ гриДата, час і місцеМатчАрбітрАсистенти арбітраДелегат-інспектор
34

11.09.2021

14-00

Монастирище

ФК “Авангард” МонастирищеЗалозний Віталій (Городище)Ястремський Роман (Умань)Фощій Г. Г. (Черкаси)
ФК “Златокрай-2017” Золотоніський р-нШульга Сергій (Кам’янка)
35

11.09.2021

16-00

Городецьке

СК “Базис” КочубіївкаМакаренко Євгеній (Черкаси)Ларін Костянтин (Черкаси)Заєць В. С. (Вільшана)
“Олімп” Кам’янкаКоливай Олександр (Сміла)
Перша ліга (аматори)
15 – 16 тур
№ гриДата, час і місцеМатчАрбітрАсистенти арбітра
75

11.09.2021

11-00

Червона Слобода

“Слобода” Червона СлободаБаранов Іван (Канів)Железняк Руслан (Черкаси)
“Патріот” СмілаМельник Владислав (Канів)
76

12.09.2021

16-00

Тальне

ФК “Тальне” ТальнеКоливай Олександр (Сміла)Давиденко Олексій (Уманський р-н)
“Слобода” Червона СлободаЦибулько Сергій (Канів)
77

12.09.2021

14-00

Сміла

“Патріот” СмілаБерезняк Володимир (Черкаси)Мельник Владислав (Канів)
“Зоря-Академія” Білозір’яШлончак Семен (Черкаси)
78

12.09.2021

16-00

Старосілля

СК “Ренет” МліївТруба Сергій (Золотоноша)Погорілий Микола (Кам’янка)
СК “Базис-2” КочубіївкаБаранов Іван (Канів)
80

12.09.2021

16-00

К.-Шевченків.

“Урожай” Корсунь-ШевченківськийМакаренко Євгеній (Черкаси)Підвисіцький Віталій (Черкаси)
ФК “Родень” КанівШланчак Володимир (Городище)
Ветерани
3 тур
Група А
ДатаМатчАрбітрАсистенти арбітра
5

12.09.2021

17-00

Золотоноша

“Спартак” ЗолотоношаНіцак Микола (Золотоноша)місцевий
“Ветеран” Чорнобаймісцевий
6

12.09.2021

11-00

Сміла

“Ветеран” СмілаБерезняк Володимир (Черкаси)місцевий
“Профіспорт” Золотоношамісцевий
Група Б
5

12.09.2021

12-00

Тальне

“Ветеран” ТальнеКоливай Олександр (Сміла)місцевий
“Ятрань-80” Уманьмісцевий
6

12.09.2021

16-00

Ватутіне

“Шахтар” ВатутінеЛушніков Віталій (Ватутіне)місцевий
СК “Обрій-Христинівщина” Талалаївкамісцевий
Ліга учасників АТО
ДатаМатчАрбітрАсистенти арбітра
 
12.09.2021
13-00
Лебедин
ФК “Черкаські козаки” АТО Черкаси
Залозний Віталій (Городище)
Колесник Владислав (Городище)
“Темп ЗСУ” ШепетівкаЛобанов Володимир (Золотоніський р-н)
Читайте також:  Ювілей Григорія Фощія!