• Без категорії

Щодо відвідання матчу відбору ЧС-2022 Україна — Боснія і Герцеговина: інформація для вболівальників

12 жовтня у Львові на стадіоні «Арена Львів» відбудеться відбірний матч ЧС-2022 між національними збірними України та Боснії і Герцеговини (початок — о 21.45).

6 жовтня відбулося позачергове засідання Комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Львівської області. 

У зв’язку з погіршенням епідситуації в області для дотримання карантинних норм під час матчу згідно з рішенням Комісії з ТЕБ та НС Львівської області на стадіон допускатимуть уболівальників лише за наявності:

— негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції не більш як за 72 години до початку заходу;

— експрес-тесту на визначення антигенакоронавірусу SARS-CoV-2 не більш як за 72 години до початку заходу;

— документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.

Експрес-тест уболівальники зможуть зробити 12 жовтня перед стадіоном «Арена Львів» починаючи з 15.00. Крім того, 10-11 жовтня можна зробити експрес-тест у лабораторіях вашого міста.

Медичні лабораторії «Ескулаб» та «Сінево» надають знижку для вболівальників на проведення експрес-тесту на антиген.

Для отримання знижки в лабораторіях «Ескулаб» та «МеДіс» необхідно пред’явити квиток на матч.

Для отримання знижки в лабораторії «Сінево» переходьте за посиланням.

Графік роботи та адреси лабораторій можна дізнатися за посиланнями:

https://esculab.com

https://www.synevo.ua

https://www.medis.com.ua

Уболівальників просять із розумінням поставитись до зазначених заходів та завчасно прийти на стадіон.

На стадіоні під час матчу вболівальники мають перебувати в масках, закриваючи ними ніс і рот. Під час входу на стадіон кожен проходитиме температурний скринінг та показуватиме документи, які посвідчують особу.

Діти віком до 18-ти років, які матимуть окреме місце, зможуть потрапити на стадіон лише пред’явивши квиток на матч (такі вболівальники не потребують довідки про вакцинацію чи проходження тестів). 

Читайте також:  Рейтинг ФІФА

Продаж квитків на матч відбувається виключно онлайн. Організатори матчу наголошують, що вболівальникам обов’язково необхідно роздрукувати квитки.

Тих уболівальників, хто не бажає робити вакцинацію або тестування, з питань повернення квитків просимо заповнити відповідну форму.