• Без категорії

Стартує турнір В’ячеслава Першина

Федерація футболу області, в період з 7 по 29 березня 2020р. проводить традиційний ХІІ за ліком турнір пам’яті Заслуженого тренера України, майстра спорту СРСР В’ячеслава Володимировича Першина, який на протязі багатьох років очолював професійні і аматорські команди області та вніс вагомий особистий внесок у встановлення і розвиток футболу на теренах Черкащини.

Змагання проходитимуть у вихідні дні на стадіонах м. Корсунь-Шевченківський та с. Білозір’я за участю 8 аматорських команд.      

На попередньому етапі турніру команди в двох групах (по 4 в кожній), в одне коло проведуть матчі за принципом «кожний з кожним». 

Група «А»: МСК «Дніпро» Черкаси, «Альтаїр» Драбів,  СК «Росава» Степанці, «Златокрай-2017» Золотоніський р-н. 

Група «Б»: «Урожай» Корсунь-Шевченківський, ФК «Зоря-Миронівщини» Київська обл., «Олімп» Кам’янка,ФК «Шевченків край» Городище. 

1 тур

7 березня (субота)

12-00     МСК «Дніпро» – «Златокрай-2017»     стадіон с. Білозір’я 

14-30     «Альтаїр» – СК «Росава»          стадіон с. Білозір’я

9 березня (понеділок)

12-00     «Урожай» – «Олімп»      стадіон м. К.-Шевченківський

15-00     «Зоря-Миронівщини» – ФК «Шевченків край»  стадіон м. К.-Шевченківський

2 тур

14 березня (субота)

12-00     СК «Росава» – МСК «Дніпро»      стадіон м. К.-Шевченківський

13-00     «Олімп» – ФК «Шевченків край»                 стадіон с. Білозір’я

 15 березня (неділя)

12-00     «Альтаїр» – «Златокрай-2017»      стадіон м. К.-Шевченківський

15-00     «Урожай» – «Зоря-Миронівщини»                стадіон м. К.-Шевченківський

3 тур

 21 березня (субота)

12-00     «Златокрай-2017» – СК «Росава»         стадіон с. Білозір’я

14-30     МСК «Дніпро» – «Альтаїр»                 стадіон с. Білозір’я

22 березня (неділя)

Читайте також:  УАФ ДОЗВОЛИЛА РЕГІОНАЛЬНИМ АСОЦІАЦІЯМ ПОНОВЛЮВАТИ ФУТБОЛЬНІ ЗМАГАННЯ

12-00     «Зоря-Миронівщини» – «Олімп»                стадіон м. К.-Шевченківський 

15-00     ФК «Шевченків край» – «Урожай»                 стадіон м. К.-Шевченківський                  

                                                   

На другому заключному етапі, який відбудеться 29 березня, команди проведуть між собою стикові матчі згідно зайнятих місць у групових турнірах. Місця та час їх проведення визначатимуться додатково після групових змагань.