• Без категорії

Затверджено календарі змагань 2 кола

Виконком ФФЧО затвердив календарі змагань другого кола чемпіонату та першості Черкаської області з футболу 2018 року серед аматорських команд вищої та першої ліг.

Також згідно листів керівництва вищолігових команд ФК «Черкаський Дніпро-2» с. Білозір’я і «Росава-Наша Ряба» с. Степанці змінено назви команд відповідно на ФК «Черкащина-Академія-2» та ФК «Росава».

К А Л Е Н Д А Р

Чемпіонату Черкаської області з футболу

2018 року серед команд вищої ліги

ДРУГЕ  КОЛО

  1. “ЛНЗ-Лебедин” Лебедин
  2. ФК “УТК” Уманський р-н
  3. СК “Базис” Кочубіївка
  4. “Альтаїр” Драбів
  5. “Златокрай-2017” Золотоніський р-н
  6. ФК “Колос” Чорнобай
  7. “Олімп” Кам’янка
  8. ФК “Росава” Степанці
  9. ФК “Авангард” Монастирище
  10. ФК “Черкащина-Академія-2” Білозір’я
  11. ФК “Спартак” Золотоноша
  12. СК “Ніка” Родниківка

                       12 тур 18 серпня (субота)

  1. СК “Базис” – СК “Ніка”
  2. “Альтаїр” – “Златокрай-2017”
  3. ФК “Черкащина-Академія-2” – “Олімп”
  4. “ЛНЗ-Лебедин” – ФК “Колос”
  5. ФК “Спартак” – ФК “Росава”
  6. ФК “УТК” – ФК “Авангард”                

                       13 тур 25 серпня (субота)

  1. ФК “УТК” – СК “Ніка”
  2. ФК “Авангард” – ФК “Спартак”
  3. ФК “Росава” – “ЛНЗ-Лебедин”
  4. ФК “Колос” – ФК “Черкащина-Академія-2”
  5. “Олімп” – “Альтаїр”
  6. “Златокрай-2017” – СК “Базис”                        

                      14 тур 1 вересня (субота)       

  1. СК “Ніка” – “Златокрай-2017”
  2. СК “Базис” – “Олімп”
  3. “Альтаїр” – ФК “Колос”
  4. ФК “Черкащина-Академія-2” – ФК “Росава”   
  5. “ЛНЗ-Лебедин” – ФК “Авангард”
  6. ФК “Спартак” – ФК “УТК”

                     15 тур 8 вересня (субота)

  1. ФК “Спартак” – СК “Ніка”
  2. ФК “УТК” – “ЛНЗ-Лебедин”
  3. ФК “Авангард” – ФК “Черкащина-Академія-2”
  4. ФК “Росава” – “Альтаїр”
  5. ФК “Колос” – СК “Базис”
  6. “Олімп” – “Златокрай-2017”

                     16 тур 15 вересня (субота)

  1. СК “Ніка” – “Олімп”
  2. “Златокрай-2017” – ФК “Колос”
  3. СК “Базис” – ФК “Росава”
  4. “Альтаїр” – ФК “Авангард”
  5. ФК “Черкащина-Академія-2” – ФК “УТК”
  6. “ЛНЗ-Лебедин” – ФК “Спартак”

                     17 тур 22 вересня (субота)

  1. “ЛНЗ-Лебедин” – СК “Ніка”
  2. ФК “Спартак” – ФК “Черкащина-Академія-2”
  3. ФК “УТК” – “Альтаїр”
  4. ФК “Авангард” – СК “Базис”
  5. ФК “Росава” – “Златокрай-2017”
  6. ФК “Колос” – “Олімп”   

                     18 тур 29 вересня (субота)

  1. СК “Ніка” – ФК “Колос”
  2. “Олімп” – ФК “Росава”
  3. “Златокрай-2017” – ФК “Авангард”
  4. СК “Базис” – ФК “УТК”
  5. “Альтаїр” – ФК “Спартак”
  6. ФК “Черкащина-Академія-2” – “ЛНЗ-Лебедин”    

                     19 тур 6 жовтня (субота)

  1. ФК “Черкащина-Академія-2” – СК “Ніка”
  2. “ЛНЗ-Лебедин” – “Альтаїр”
  3. ФК “Спартак” – СК “Базис”
  4. ФК “УТК” – “Златокрай-2017”
  5. ФК “Авангард” – “Олімп”
  6. ФК “Росава” – ФК “Колос”

                     20 тур 13 жовтня (субота)

  1. СК “Ніка” – ФК “Росава”   
  2. ФК “Колос” – ФК “Авангард”
  3. “Олімп” – ФК “УТК”
  4. “Златокрай-2017” – ФК “Спартак”
  5. СК “Базис” – “ЛНЗ-Лебедин”
  6. “Альтаїр” – ФК “Черкащина-Академія-2”    

                     21 тур 20 жовтня (субота)

  1. “Альтаїр” – СК “Ніка”
  2. ФК “Черкащина-Академія-2” – СК “Базис”
  3. “ЛНЗ-Лебедин” – “Златокрай-2017”
  4. ФК “Спартак” – “Олімп”
  5. ФК “УТК” – ФК “Колос”
  6. ФК “Авангард” – ФК “Росава”    

                     22 тур 27 жовтня (субота)

  1. СК “Ніка” – ФК “Авангард”
  2. ФК “Росава” – ФК “УТК”
  3. ФК “Колос” – ФК “Спартак”
  4. “Олімп” – “ЛНЗ-Лебедин”
  5. “Златокрай-2017” – ФК “Черкащина-Академія-2”
  6. СК “Базис” – “Альтаїр”    

Початок матчів:

12, 13, 14, тури – о 17-00 год.

15, 16, 17, 18, тури – о 16-00 год.

19, 20, 21, 22 тури – о 15-00 год.

 

К А Л Е Н Д А Р

Першості Черкаської області з футболу

Читайте також:  Чемпіонат України серед команд першої ліги

2018 року серед команд першої ліги

Група «А»

ДРУГЕ  КОЛО

  1. “Колос” Вільшана
  2. “Урожай” Корсунь-Шевченківський
  3. “Слобода” Червона Слобода
  4. ФК “Сміла” Сміла
  5. ФК “Будище” Будище
  6. ФК “Родень” Канів
  7. “ЛНЗ-Лебедин-2” Лебедин
  8. ФК “Спартак-2” Золотоноша

                        8 тур 5 серпня (неділя)

  1. “Урожай” – ФК “Спартак-2”
  2. ФК “Родень” – “Колос”
  3. ФК “Сміла” – “ЛНЗ-Лебедин-2”
  4. ФК “Будище” – “Слобода”        

                       9 тур 12 серпня (неділя)

  1. ФК “Будище” – “Урожай”
  2. “Слобода” – ФК “Сміла”
  3.  “ЛНЗ-Лебедин-2” – ФК “Родень”
  4.  “Колос” – ФК “Спартак-2”  

                     10 тур 19 серпня (неділя)

  1.  “Урожай” – “Колос”
  2.  ФК “Спартак-2” – “ЛНЗ-Лебедин-2”
  3.  ФК “Родень” – “Слобода”
  4.  ФК “Сміла” – ФК “Будище”                  

                     11 тур 26 серпня (неділя)       

  1.  ФК “Сміла” – “Урожай”
  2.  ФК “Будище” – ФК “Родень”
  3.  “Слобода” – ФК “Спартак-2”
  4.  “ЛНЗ-Лебедин-2” – “Колос”              

                     12 тур 2 вересня (неділя)

  1.  “Урожай” – “ЛНЗ-Лебедин-2”
  2.  “Колос” – “Слобода”
  3.  ФК “Спартак-2” – ФК “Будище”
  4.  ФК “Родень” – ФК “Сміла”        

                     13 тур 9 вересня (неділя)

  1.  ФК “Родень” – “Урожай”
  2.  ФК “Сміла” – ФК “Спартак-2”
  3.  ФК “Будище” – “Колос”
  4. “Слобода” – “ЛНЗ-Лебедин-2”        

                     14 тур 16 вересня (неділя)

  1.  “Урожай” – “Слобода”
  2.  “ЛНЗ-Лебедин-2” – ФК “Будище”
  3.  “Колос” – ФК “Сміла”
  4.  ФК “Спартак-2” – ФК “Родень”                  

                                    

Група «Б»

ДРУГЕ  КОЛО

  1. “Шевченків край” Звенигородський р-н
  2. “Наша Ряба” Катеринопіль
  3. СК “Базис-2” Кочубіївка
  4. ФК “УТК-2” Уманський р-н
  5. “Нива” Монастирище
  6. ФК “Тальне” Тальне
  7. ФК “Жашків” Жашків

                       8 тур 5 серпня (неділя)

  1.  ФК “УТК-2” – ФК “Жашків”
  2.  ФК “Тальне” – СК “Базис-2”
  3.  “Нива” – “Наша Ряба”

      “Шевченків край” – вихідна        

                       9 тур 12 серпня (неділя)

  1.  “Наша Ряба” – ФК “Тальне”
  2.  СК “Базис-2” – ФК “УТК-2”
  3.  ФК “Жашків” – “Шевченків край”

      “Нива” – вихідна

                     10 тур 19 серпня (неділя)

  1.  “Шевченків край” – СК “Базис-2”
  2.  ФК “УТК-2” – “Наша Ряба”
  3.  ФК “Тальне” – “Нива”

      ФК “Жашків” – вихідна                 

                     11 тур 26 серпня (неділя)       

  1.  “Нива” – ФК “УТК-2”
  2.  “Наша Ряба” – “Шевченків край”
  3.  СК “Базис-2” – ФК “Жашків”

      ФК “Тальне” – вихідна

                     12 тур 2 вересня (неділя)

  1.  ФК “Жашків” – “Наша Ряба”
  2.   “Шевченків край” – “Нива”
  3.  ФК “УТК-2” – ФК “Тальне”

      СК “Базис-2” – вихідна

                     13 тур 9 вересня (неділя)

  1.  ФК “Тальне” – “Шевченків край”
  2.  “Нива” – ФК “Жашків”
  3.  “Наша Ряба” – СК “Базис-2”

      ФК “УТК-2” – вихідна

                     14 тур 16 вересня (неділя)

  1.  СК “Базис-2” – “Нива”
  2.  ФК “Жашків” – ФК “Тальне”
  3.  “Шевченків край” – ФК “УТК-2”

      “Наша Ряба” – вихідна

Початок матчів:

8, 9, 10, 11, 12, тури – о 17-00 год.

13, 14 тури – о 16-00 год.