Турнірні таблиці

чемпіонату та першості Черкаської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд сезону 2017-2018 років після першого етапу

 

2001-2002 р.р.н.

1 група

 

  

І

В

Н

П

СМ

О

1

СДЮСШОР Черкаси

14

13

1

42 – 7

40

2

«Дніпро-80» Черкаси

14

9

2

3

56 12

29

3

«Дніпро-80-2» Черкаси

14

9

1

4

42 – 22

28

4

«Старт» Смілянський р-н

14

6

1

7

24 – 34

19

5

«Черкаський Дніпро-Зоря» Білозір’я

14

4

2

8

23 – 43

14

6

РК ДЮСШ Золотоніський р-н

14

4

2

8

26 – 48

14

7

ДЮСШ Золотоноша

14

3

2

9

13 – 36

11

8

КДЮСШ «Олімп» Кам’янка

14

2

1

11

18 – 42

7

        
               

2 група

 

  

І

В

Н

П

СМ

О

1

ДЮСШ Маньківка

14

10

3

1

58 – 21

33

2

«УТК-ДЮСШ» Умань

14

10

2

2

54 – 13

32

3

«ЛНЗ-Лебедин» Матусівської ДЮСШ

14

10

1

2

39 – 19

31

4

ДЮСШ Шпола

14

9

1

4

39 – 20

28

5

«Юність» Городище

14

5

1

8

24 – 29

16

6

ДЮСШ Жашків

14

4

10

17 – 40

12

7

ДЮСШ «Колос» Катеринопіль

14

3

11

13 – 70

9

8

«ДЮСШ-Корсунь» К.-Шевченківський

14

1

13

6 – 38

3

 

Змагання ІІ етапу відбудуться:

7 червня 2018 року (четвер)     

«Дніпро-80-2» Черкаси – ДЮСШ Маньківка

«ЛНЗ-Лебедин» Матусівської ДЮСШ – СДЮСШОР Черкаси

«УТК-ДЮСШ» Умань – «Дніпро-80» Черкаси

 Матчі-відповіді

 9 червня 2018 року (субота)

 ДЮСШ Маньківка – «Дніпро-80-2» Черкаси

СДЮСШОР Черкаси – «ЛНЗ-Лебедин» Матусівської ДЮСШ

10 червня 2018 року (неділя)   

«Дніпро-80» Черкаси – «УТК-ДЮСШ» Умань

 

 2003-2004 р.р.н.

 1 група

 

  

І

В

Н

П

СМ

О

1

«Дніпро-80» Черкаси

10

9

1

50 – 12

28

2

РК ДЮСШ Золотоніський р-н

10

6

4

23 – 21

18

3

СДЮСШОР Черкаси

10

5

1

4

17 – 12

16

4

ДЮСШ Золотоноша

10

4

1

5

13 – 17

13

5

«Черкаський Дніпро-Зоря» Білозір’я

10

4

1

5

14 – 32

13

6

«Дніпро-80-2» Черкаси

10

10

9 – 32

0

 

2 група

 

  

І

В

Н

П

СМ

О

1

«УТК-ДЮСШ» Умань

8

7

1

20 – 9

21

2

«Юність» Городище

8

6

1

1

31 – 7

19

3

ДЮСШ Шпола

8

2

2

4

9 – 16

8

4

ДЮСШ Маньківка

8

2

6

9 – 21

6

5

«ЛНЗ-Лебедин» Лебедин

8

1

1

6

6 – 22

4

 3 група

  

І

В

Н

П

СМ

О

1

«СДЮСШОР-2» Черкаси

8

7

1

39 – 7

21

2

«Дніпро-80-3» Черкаси

8

3

3

2

9 – 14

12

3

ДЮСШ Канів

8

3

2

3

14 – 11

11

4

ДЮСШ Чигирин

8

2

1

5

11 – 32

7

5

ДЮСШ «Колос» Канівський р-н

8

1

2

5

9 – 18

5

 4 група

  

І

В

Н

П

СМ

О

1

ДЮСШ Монастирище

8

7

1

25 – 6

21

2

ДЮСШ Ватутіне

8

6

2

17 – 11

18

3

ДЮСШ Тальне

8

3

1

4

13 – 16

10

4

ФК «Старт» Звенигородка

8

2

6

17 – 22

6

5

«ДЮСШ-Колос» Лисянка

8

1

1

6

12 – 29

4

 

Змагання ІІ етапу відбудуться:

 5 червня 2018 року (вівторок)

«Дніпро-80-3» Черкаси – «Дніпро-80» Черкаси   

 6 червня 2018 року (середа)

РК ДЮСШ Золотоніський р-н – «СДЮСШОР-2» Черкаси   

ДЮСШ Монастирище – «Юність» Городище      

 11 червня 2018 року (четвер)

 ДЮСШ Ватутіне – ДЮСШ Умань                               

Матчі-відповіді

  8 червня 2018 року (п’ятниця)

«Дніпро-80» Черкаси – «Дніпро-80-3» Черкаси         

9 червня 2018 року (субота)

«СДЮСШОР-2» Черкаси – РК ДЮСШ Золотоніський р-н  

 13 червня 2018 року (середа)

ДЮСШ Умань – ДЮСШ Ватутіне           

14 червня 2018 року (четвер)

«Юність» Городище – ДЮСШ Монастирище 

                        

2005-2006 р.р.н.

 1 група

 

  

І

В

Н

П

СМ

О

1

«Дніпро-80» Черкаси

12

10

2

57 – 21

30

2

«Дніпро-80-2» Черкаси

12

9

1

2

49 14

28

3

ДЮСШ Канів

12

7

1

4

57 – 22

22

4

ДЮСШ Золотоноша

12

5

2

5

32 – 39

17

5

ДЮСШ Чорнобай

12

4

2

6

28 – 40

14

6

РК ДЮСШ Золотоніський р-н

12

4

8

35 – 44

12

7

ДЮСШ «Колос» Канівський р-н

12

12

13 – 91

0

        
               

2 група

 

  

І

В

Н

П

СМ

О

1

«Дніпро-80-ФК Черкаси» Черкаси

12

10

2

60 – 10

30

2

СДЮСШОР Черкаси

12

9

3

37 – 16

27

3

ДЮСШ «Олімп» Сміла

12

8

4

38 – 20

24

4

«Явір-Олімп» Сміла

12

6

6

33 – 25

18

5

КДЮСШ «Олімп» Кам’янка

12

5

7

26 – 39

15

6

ДЮСШ Чигирин

12

3

1

8

24 – 46

10

7

«Юність» Городище

12

1

11

8 – 70

0

 

 3 група

  

І

В

Н

П

СМ

О

1

ДЮСШ Ватутіне

12

10

1

1

66 – 12

31

2

«ДЮСШ-1» Звенигородка

12

10

2

9120

30

3

«ДЮСШ-Корсунь» К.-Шевченківський

12

6

2

4

51 – 33

20

4

«ДЮСШ-2» Звенигородка

12

5

1

6

17 – 47

16

5

ДЮСШ Городище

12

2

3

7

14 – 42

9

6

«ЛНЗ-Лебедин» Матусівської ДЮСШ

12

2

2

8

12 – 52

8

7

ДЮСШ Шпола

12

2

1

9

15 – 60

7

        
  4група              
  

І

В

Н

П

СМ

О

1

ДЮСШ «Колос» Катеринопіль

12

10

1

1

42 – 17

31

2

ДЮСШ Умань

12

10

2

46 – 13

30

3

ФК «Юність-Умань-1» Умань

12

5

3

4

32 – 17

18

4

ДЮСШ Монастирище

12

4

3

5

29 – 23

15

5

ДЮСШ Маньківка

12

4

1

7

27 – 32

13

6

ДЮСШ Тальне

12

3

3

6

23 – 29

12

7

ФК «Юність-Умань-2» Умань

12

1

11

3 – 71

1

 

 

Змагання ІІ етапу відбудуться:

5 червня 2018 року (вівторок)

СДЮСШОР  Черкаси – «Дніпро-80» Черкаси   

6 червня року (середа)

«Дніпро-80–2» Черкаси – «Дніпро-80-ФК Черкаси» Черкаси    

«ДЮСШ-1» Звенигородка – ДЮСШ «Колос» Катеринопіль   

ДЮСШ Умань – ДЮСШ Ватутіне      

  Матчі-відповіді:

 7 червня 2018 року (четвер)

 «Дніпро-80» Черкаси – СДЮСШОР Черкаси            

8 червня 2018 року (п’ятниця)

«Дніпро-80-ФК Черкаси» Черкаси – «Дніпро-80–2» Черкаси 

 ДЮСШ «Колос» Катеринопіль – «ДЮСШ-1» Звенигородка   

ДЮСШ Ватутіне – ДЮСШ Умань