• Без категорії

Змагання на призи клубу «Шкіряний м’яч»

Обласний штаб «Шкіряного м’яча» затвердив склади учасників, місця та календар змагань третього обласного етапу (зональні) 2019 року серед команд загальноосвітніх шкіл області.

Команди 2008, 2006 р.р.н.:

16, 17, 18 квітня

1  зона

1. Драбівський р-н

2. м. Золотоноша

3. Чорнобаївський р-н

16.04.

17.04.

18.04.

Драбівський р-н – м. Золотоноша

м. Золотоноша – Чорнобаївський р-н 

Чорнобаївський р-н – Драбівський р-н

 2  зона

1. м. Канів

2. Золотоніський р-н

3. Канівський р-н

16.04.

17.04.

18.04.

м. Канів – Канівський р-н

Канівський р-н – Золотоніський р-н

Золотоніський р-н – м. Канів

 3  зона

1. Кам’янський р-н

2. м. Черкаси

3. Чигиринський р-н

16.04.

17.04.

18.04.

Кам’янський р-н – м. Черкаси

м. Черкаси – Чигиринський р-н

Чигиринський р-н – Кам’янський р-н

 4  зона

1. Черкаський р-н

2. м. Сміла

3. Смілянський р-н

16.04.

 17.04.

  18.04.

Черкаський р-н – м. Сміла

м. Сміла – Смілянський р-н

Смілянський р-н – Черкаський р-н

 5  зона

1. К.-Шевченківський р-н

2. Городищенський р-н

 17.04.

К.-Шевченківський р-н – Городищенський р-н

6  зона

1. м. Ватутіне

2. Катеринопільський р-н

3. Шполянський р-н

 16.04.

 17.04.

 18.04.

Катеринопільський р-н – м. Ватутіне

м. Ватутіне – Шполянський р-н

Шполянський р-н – Катеринопільський р-н

7  зона

1. Лисянський р-н

2. Звенигородський р-н

3. Тальнівський р-н

16.04.

17.04.

18.04.

Звенигородський р-н – Лисянський р-н

Лисянський р-н – Тальнівський р-н

Тальнівський р-н – Звенигородський р-н

8  зона

1. Уманський р-н

2. Маньківський р-н

3. Христинівський р-н

 16.04.

  17.04.

  18.04

Христинівський р-н – Маньківський р-н 

Маньківський р-н – Уманський р-н 

Уманський р-н – Христинівський р-н

9  зона

1. м. Умань

2. Жашківський р-н

3.  Монастирищенський р-н

16.04.

17.04.

18.04.

Монастирищенський р-н – м. Умань  

м. Умань – Жашківський р-н

Жашківський р-н – Монастирищенський р-н

Команди 2007, 2005 р.р.н.:

 23, 24, 25 квітня

1  зона

1. Драбівський р-н

2. Чорнобаївський р-н

3. Золотоніський р-н

23.04.

24.04.

25.04.

Драбівський р-н – Чорнобаївський р-н 

Чорнобаївський р-н – Золотоніський р-н

Золотоніський р-н – Драбівський р-н

2  зона

1. м. Золотоноша

2. м. Канів

3. Канівський р-н

23.04.

24.04.

25.04.

м. Золотоноша – Канівський р-н

Канівський р-н – м. Канів

м. Канів – м. Золотоноша

 3  зона

1. м. Черкаси

2. Черкаський р-н

3. Чигиринський р-н

23.04.

24.04.

 25.04.

м. Черкаси – Черкаський р-н

Черкаський р-н – Чигиринський р-н

Чигиринський р-н – м. Черкаси

 4  зона

1. м. Сміла

2. Смілянський р-н

3. Кам’янський р-н

23.04.

24.04.

25.04.

м. Сміла – Смілянський р-н

Смілянський р-н – Кам’янський р-н

Кам’янський р-н – м. Сміла

 5  зона

1. К.-Шевченківський  р-н

2. Городищенський р-н

3. Шполянський р-н

23.04.

24.04.

25.04.

К.-Шевченківський р-н – Шполянський р-н

Шполянський р-н – Городищенський р-н

Городищенський р-н – К.-Шевченківський р-н

6  зона

1. Лисянський р-н

2. Звенигородський р-н

24.04.

Лисянський р-н – Звенигородський р-н

7  зона

1. м. Ватутіне

2. Катеринопільський р-н

3. Тальнівський р-н

23.04.

24.04.

25.04.

м. Ватутіне – Катеринопільський р-н 

Катеринопільський р-н – Тальнівський р-н 

Тальнівський р-н – м. Ватутіне

8  зона           

1. м. Умань

2. Маньківський р-н

3. Жашківський р-н

23.04.

24.04.

25.04.

Маньківський р-н – Жашківський р-н

Жашківський р-н – м. Умань

м. Умань – Маньківський р-н

9  зона

1. Уманський р-н

2. Христинівський р-н

3. Монастирищенський р-н

23.04.

24.04.

25.04.

Уманський р-н – Христинівський р-н 

Христинівський р-н – Монастирищенський р-н

Монастирищенський р-н – Уманський р-н

Змагання проводяться з роз’їздами. Команди, вказані в парі першими є господарями поля.

Початок ігор:   15-00 – молодші групи хлопчиків 2008 та 2007 р.р.н.;

                           16-00 – старші групи хлопчиків 2006 та 2005 р.р.н.;

Команди, які займуть перші місця в зонах кожної вікової групи, виходять до напівфінальних змагань, які відбудуться 26 квітня (2008 р. н.), 3 травня (2007 р. н.), 22 квітня (2006 р. н.) та 14 травня (2005 р. н.) 2019 року.

Фінальні змагання за участю переможців напівфінальних змагань відбудуться:

  • 2008 р.н. – 7 травня п. р.;
  • 2007 р.н. – 15 травня п.р.;
  • 2006 р.н. – 8 травня п. р.;
  • 2005 р.н. – 22 травня п. р.

Місця проведення напівфінальних та фінальних змагань будуть визначені додатково.

Переможці фінальних обласних змагань братимуть участь в зональних Всеукраїнських змаганнях, які відбудуться серед команд хлопчиків 2008 р. н. – 15 – 29 травня,  2007 р. н. – 25 травня – 5 червня,  2006 р. н. – 20 – 30 травня та 2005 р. н. – 5 – 15  червня.

Детальна інформація щодо умов організації і проведення змагань міститься в листі ФФЧО № 86 від 25.03.2019р., направленого відділам освіти, структурним підрозділам з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрацій і міськвиконкомів та районним і міським федераціям футболу.