Думенко Дмитро

02 Листопада 1989

Кобець Євгеній

01 Січня 1989

Горобець Віталій

05 Березня 1988

Рудь Артем

24 Лютого 1988

Попсуй Олександр

08 Грудня 1987

Волинець Максим

16 Березня 1987

Уланович Вячеслав

24 Жовтня 1986

Тепляков Артем

24 Червня 1986

Гріщенко Юрій

22 Листопада 1985

Зубець Олександр

24 Травня 1985

Жук Валерій

28 Червня 1984

Запорожан Андрій

21 Березня 1983
1 7 8 9 10 11

Попередні чемпіони

УТК 2021

Златокрай 2020

Альтаїр 2019