• Без категорії

Новини обласного футболу

24 лютого 2021 року відбулося засідання Виконавчого комітету обласної Федерації футболу на якому одним із питань порядку денного було питання про скликання XIV чергової (робочої) Конференції ФФЧО.

Виконком вирішив провести Конференцію 7 квітня п.р. в м. Черкаси.

*  *  *

Засновниками ТОВ «ОПФК «Черкащина», команда якого має статус професійного клубу та є учасником чемпіонату другої професіональної ліги України сезону 2020/2021, прийнято рішення про припинення участі команди у весняній частині змагань. Причиною цього рішення стала відсутність фінансового забезпечення. 

Відповідне рішення клубом буде направлено до Української професіональної футбольної ліги України про виключення команди ФК «Черкащина» із її членів. 

*  *  *

Стадіонам Черкаської області «Черкаси-Арена» м. Черкаси, «Центральний» м. Умань та «Зоря» с. Білозір’я, присвоєно категорії.

Відповідно до регламенту інфраструктури стадіонів та заходів безпеки проведення змагань з футболу в Україні, стадіон «Черкаси-Арена» отримав 3 категорію, а стадіони «Центральний» та «Зоря» 1 категорію. 

Так, на Черкаській арені можуть проводитися окремі матчі міжнародного рівня та матчі професіональних команд України, включаючи Прем’єр-ліги. На Уманському і Білозірському стадіонах можливе проведення змагань за участю друголігових професіональних команд.  

Зазначимо, що стадіони поділяються на чотири категорії, згідно з якими здійснюється допуск стадіону до матчу відповідного рівня.

Читайте також:  Стартував Кубок Черкаської області