• Без категорії

Призначення офіційних осіб на матчі обласних змагань

Призначення офіційних осіб ФФЧО на матчі обласних змагань сезону 2021 року
Вища ліга (аматори)
2 тур
№ гриДата, час і місцеМатчАрбітрАсистенти арбітраДелегат-інспектор
4

01.05.2021

16-00

Степанці

СК “Росава” СтепанціШланчак Володимир (Городище)Ларін Костянтин (Черкаси)Заєць В. С. (Вільшана)
ФК “УТК” ПаланкаКоливай Олександр (Сміла)
5

01.05.2021

16-00

Кам’янка

“Олімп” Кам’янкаЗалозний Віталій (Городище)Железняк Руслан (Черкаси)Ланін В. О. (Черкаси)
ФК “Златокрай-2017” Золотоніський р-нЄременко Микола (Чигирин)
6

01.05.2021

16-00

Кочубіївка

СК “Базис” КочубіївкаПогорілий Микола (Кам’янка)Ястремський Роман (Умань)Петько П. М. (Черкаси)
ФК “Авангард” МонастирищеЛобанов Володимир (Золотоніський р-н)
Перша ліга (аматори)
2 тур
№ гриДата, час і місцеМатчАрбітрАсистенти арбітра
6

03.05.2021

16-00

Кочубіївка

СК “Базис-2” КочубіївкаЄременко Микола (Чигирин)Шульга Сергій (Кам’янка)
ФК “Тальне” ТальнеЖелезняк Руслан (Черкаси)
7

03.05.2021

16-00

Городище

“Дирдин” ДирдинКоливай Олександр (Сміла)Мельник Владислав (Канів)
“Зоря-Академія” Білозір’яБаранов Іван (Канів)
8

03.05.2021

16-00

Канів

ФК “Родень” КанівТруба Сергій (Золотоноша)Олійник Діана (Черкаси)
“Слобода” Червона СлободаФролова Юлія (Черкаси)
9

03.05.2021

16-00

К.-Шевченків.

“Урожай” Корсунь-ШевченківськийПідвисіцький Віталій (Черкаси)Колесник Владислав (Городище)
“Патріот” СмілаЗалозний Віталій (Городище)
10

Матч

перенесено

ФК “УТК-2” Паланка  
ФК “Шевченків край” Городище 
Дитячо-юнацька ліга
№ гриДатаМатчАрбітрАсистенти арбітра
5

04.05.2021

11-00

Черкаси

МСК “Дніпро” ЧеркасиДЮСШ Драбів (сер.в.к.)Підвисіцький Віталій (Черкаси)місцевий
місцевий
6

04.05.2021

11-00

Канів

ДЮСШ КанівФШМ “Явір” Черкаси (сер.в.к.)Баранов Іван (Канів)місцевий
місцевий
5

04.05.2021

11-00

Городище

“Юність-ФОСК”Колос” Городище“ЛНЗ-Лебедин” Шполянської ОТГ (сер.в.к.)Залозний Віталій (Городище)місцевий
місцевий
6

04.05.2021

11-00

Черкаси

“Дніпро-80” Черкаси“Зоря-Академія” Білозір’я (сер.в.к.)Железняк Руслан (Черкаси)місцевий
місцевий
3

04.05.2021

11-00

Ватутіне

ДЮСШ ВатутінеДЮСШ “Колос” Лисянка (сер.в.к.)Коливай Олександр (Сміла)місцевий
місцевий
5

04.05.2021

11-00

Жашків

СК “Жашківська громада” ЖашківДЮСШ Тальне (сер.в.к.)Ястремський Роман (Умань)місцевий
місцевий
6

04.05.2021

11-00

Маньківка

ДЮСШ Маньківка“Дмитрушки” Дмитрушки (сер.в.к.)Бевзюк Дмитро (Тальне)місцевий
місцевий
3

04.05.2021

13-00

Кам’янка

КДЮСШ Кам’янкаДЮСШ Золотоноша (ст.в.к.)Фролова Юлія (Черкаси)місцевий
місцевий
3

04.05.2021

13-00

Монастирище

ДЮСШ МонастирищеДЮСШ “Колос” Катеринопіль (ст.в.к.)Давиденко Олексій (Уманський р-н)місцевий
місцевий
Читайте також:  Команди Черкащини у Всеукраїнських змаганнях