• Без категорії

Призначення офіційних осіб на матчі обласних змагань

Призначення офіційних осіб ЧОАФ на матчі обласних змагань сезону 2021 року
Вища ліга (аматори)
15 тур
№ гриДата, час і місцеМатчАрбітрАсистенти арбітраДелегат-інспектор
43

25.09.2021

14-00

Кам’янка

“Олімп” Кам’янкаКоливай Олександр (Сміла)Єременко Микола (Чигирин)Смаглій В. А. (Черкаси)
ФК “Авангард” МонастирищеШланчак Володимир (Городище)
44

25.09.2021

16-00

Золотоноша

ФК “Златокрай-2017” Золотоніський р-нМакаренко Євгеній (Черкаси)Шульга Сергій (Кам’янка)Славінський П.І. (Черкаси)
СК “Росава” СтепанціЛарін Костянтин (Черкаси)
45

25.09.2021

16-00

Городецьке

СК “Базис” КочубіївкаЗалозний Віталій (Городище)Березняк Володимир (Черкаси)Лаврінець П. М. (Канів)
ФК “УТК” ПаланкаЦибулько Сергій (Канів)
 
Перша ліга (аматори)
 
17 тур
 
№ гриДата, час і місцеМатчАрбітрАсистенти арбітра
 
81

26.09.2021

16-00

К.-Шевченків.

“Урожай” Корсунь-ШевченківськийЦибулько Сергій (Канів)Коливай Олександр (Сміла)
 
ФК “Тальне” ТальнеБаранов Іван (Канів)
 
82

26.09.2021

16-00

Канів

ФК “Родень” КанівЛобанов Володимир (Золотоніський р-н)Єременко Микола (Чигирин)
 
ФК “УТК-2” ПаланкаФролова Юлія (Черкаси)
 
83

26.09.2021

16-00

Городище

“Дирдин” ДирдинШланчак Володимир (Городище)Залозний Віталій (Городище)
 
СК “Ренет” МліївАсцатуров Давід (Черкаси)
 
84

26.09.2021

14-00

Городецьке

СК “Базис-2” КочубіївкаБерезняк Володимир (Черкаси)Железняк Руслан (Черкаси)
 
“Патріот” СмілаПотайчук Вячеслав (Умань)
 
85

25.09.2021

16-00

Білозір’я

“Зоря-Академія” Білозір’яБаранов Іван (Канів)Погорілий Микола (Кам’янка)
 
“Слобода” Червона СлободаМельник Владислав (Канів)
 
Ветерани
 
5 тур
 
Група А
 
ДатаМатчАрбітрАсистенти арбітра
 
9

26.09.2021

16-00

Сміла

“Ветеран” СмілаПогорілий Микола (Кам’янка)місцевий
 
“Ветеран” Чорнобаймісцевий
 
10

26.09.2021

16-00

Золотоноша

“Спартак” ЗолотоношаНіцак Микола (Золотоноша)місцевий
 
“Профіспорт” Золотоношамісцевий
 
Група Б
 
9

26.09.2021

15-00

Ватутіне

“Шахтар” ВатутінеТруба Сергій (Золотоноша)місцевий
 
“Ятрань-80” Уманьмісцевий
 
10 “Ветеран” ТальнеКоманда “Обрій-Христинівщина” знялася із змагань
 
СК “Обрій-Христинівщина” Талалаївка
 
Дитячо-юнацька ліга
 
№ гриДатаМатчАрбітрАсистенти арбітра
 
3

29.09.2021

16-00

Умань

ДЮСШ № 1 Умань (сер.в.к.)ДЮСШ Тальне (сер.в.к)Ястремський Роман (Умань)місцевий
 
місцевий
 
3

26.09.2021

12-00

Геронимівка

ФШМ “Явір” Черкаси (сер.в.к.)“КДЮСШ-1-Дніпро-2” Черкаси (сер.в.к.)Підвисіцький Віталій (Черкаси)місцевий
 
місцевий
 
3

26.09.2021

11-00

Городище

“Юність-ФОСК “Колос” Городище (сер.в.к.)“ДЮСШ-Корсунь” Корсунь-Шевченківський (сер.в.к.)Коливай Олександр (Сміла)місцевий
 
місцевий
 
4

26.09.2021

11-00

Ч.Слобода

“Дніпро-КДЮСШ-1” Черкаси (сер.в.к.)“ЛНЗ-Лебедин” Лебедин (сер.в.к.)Волонтир Володимир (Черкаський р-н)місцевий
 
місцевий
 
4

26.09.2021

13-00

Ватутіне

ДЮСШ Ватутіне (сер.в.к.)СК “Базис” Кочубіївка (сер.в.к.)Лушніков Віталій (Ватутіне)місцевий
 
місцевий
 
3 КДЮСШ Кам’янка (ст.в.к.)ДЮСШ Драбів (ст.в.к.)Матч перенесено
 
 
3 “ДЮСШ-Корсунь-Юність” Городище (ст.в.к.)ДЮСШ Тальне (ст.в.к.)Матч перенесено
 
 
4

26.09.2021

13-00

Монастирище

ДЮСШ Монастирище (ст.в.к.)СК “Базис” Кочубіївка (ст.в.к.)Каплун Олександр (Монастирище)місецвий
 
місцевий
Читайте також:  Виїзна перемога "Дніпра"