• Без категорії

Призначення офіційних осіб на матчі обласних змагань

Призначення офіційних осіб ЧОАФ на матчі обласних змагань сезону 2021 року
Перша ліга (аматори)
18 тур
№ гри Дата, час і місце Матч Арбітр Асистенти арбітра
86 02.10.2021

14-00

Тальне

ФК “Тальне” Тальне Підвисіцький Віталій (Черкаси) Шульга Сергій (Кам’янка)
“Зоря-Академія” Білозір’я Ларін Костянтин (Черкаси)
87 02.10.2021

14-00

Червона Слобода

“Слобода” Червона Слобода Цибулько Сергій (Канів) Олійник Діана (Черкаси)
СК “Базис-2” Кочубіївка Фролова Юлія (Черкаси)
88 02.10.2021

12-00

Сміла

“Патріот” Сміла Ястремський Роман (Умань) Мельник Владислав (Канів)
“Дирдин” Дирдин Баранов Іван (Канів)
89 02.10.2021

14-00

Старосілля

СК “Ренет” Мліїв Березняк Володимир (Черкаси) Погорілий Микола (Кам’янка)
ФК “Родень” Канів Асцатуров Давід (Черкаси)
90 02.10.2021

14-00

Паланка

ФК “УТК-2” Паланка Залозний Віталій (Городище) Бевзюк Дмитро (Тальне)
“Урожай” Корсунь-Шевченківський Лобанов Володимир (Золотоніський р-н)
Ветерани
6 тур
Група А
Дата Матч Арбітр Асистенти арбітра
11 03.10.2021

16-00

Чорнобай

“Ветеран” Чорнобай Єременко Микола (Чигирин) Фролова Юлія (Черкаси)
“Спартак” Золотоноша Асцатуров Давід (Черкаси)
12 03.10.2021

16-00

Золотоноша

“Профіспорт” Золотоноша Труба Сергій (Золотоноша) місцевий
“Ветеран” Сміла місцевий
Група Б
11 02.10.2021

12-00

Берестівець

“Ятрань-80” Умань Давиденко Олексій (Уманський р-н) місцевий
“Ветеран” Тальне місцевий
12 СК “Обрій-Христинівщина” Талалаївка Команда “Обрій-Христинівщина” знялася із змагань
“Шахтар” Ватутіне
Дитячо-юнацька ліга
№ гри Дата Матч Арбітр Асистенти арбітра
5 03.10.2021

11-00

Ч.Слобода

“КДЮСШ-1-Дніпро-2” Черкаси (сер.в.к.) ДЮСШ Золотоноша (сер.в.к) Баранов Іван (Канів) місцевий
місцевий
6 03.10.2021

11-00

Чигирин

ДЮСШ Чигирин (сер.в.к.) ФШМ “Явір” Черкаси (сер.в.к.) Волонтир Володимир (Черкаський р-н) місцевий
місцевий
5 03.10.2021

11-00

К.-Шевченків.

“ДЮСШ-Корсунь” Корсунь-Шевченківський (сер.в.к.) “Дніпро-КДЮСШ-1” Черкаси (сер.в.к.) Коливай Олександр (Сміла) місцевий
місцевий
6 03.10.2021

11-00

Лисянка

ДЮСШ “Колос” Лисянка (сер.в.к.) “Юність-ФОСК”Колос” Городище (сер.в.к.) Жарко Василь (Лисянка) місцевий
місцевий
5 03.10.2021

11-00

Умань

ДЮСШ № 1 Умань (сер.в.к.) ДЮСШ Ватутіне (сер.в.к.) Лобанов Володимир (Золотон.р-н) місцевий
місцевий
6 03.10.2021

11-00

Маньківка

ДЮСШ Маньківка (сер.в.к.) ДЮСШ Тальне (сер.в.к.) Ястремський Роман (Умань) місцевий
місцевий
5 03.10.2021

13-00

Городецьке

СК “Базис” Кочубіївка (ст.в.к.) “ДЮСШ-Корсунь-Юність” Городище (ст.в.к.) Лисенко Микола (Христинівка) місцевий
місцевий
6 03.10.2021

13-00

Тальне

ДЮСШ Тальне (ст.в.к.) ДЮСШ Монастирище (ст.в.к.) Харевич Олександр (Тальне) місецвий
місцевий
Читайте також:  Черкащанина визнано найкращим гравцем року в УПЛ!