Федерація

Про федерацію

12 січня 1991 року в м.Черкаси, в палаці культури «Дружба народів» на основі постанови Комітету по фізичній культурі і спорту Черкаського облвиконкому та засновницької Конференції була створена «Громадсько-державна Федерація футболу Черкаської області».

Головою федерації обрано Луценка Анатолія Петровича, заступником Фощія Володимира Григоровича, відповідальним секретарем призначено Маяцького Анатолія Миколайовича.

5 червня 1997 року рішенням Конференції, Федерація набула статусу громадської організації, а 12 грудня 2017 року набула статусу громадської спілки.

Громадська спілка «Федерація футболу Черкасько області» є громадським об’єднанням фізкультурно-спортивного спрямування, організацією зі статусом юридичної особи, реорганізована відповідно до Закону України «Про громадські об’єднання» та іншого законодавства України. Федерація є непідприємницьким товариством, основною метою якого не є одержання прибутку.

Метою (цілями) діяльності Федерації є розвиток та популяризація футболу на території Черкаської області, направлені на зростання рівня масовості цього виду спорту серед усіх верств населення, а також провадження оздоровчої, аматорської, спортивної, культурної, просвітницької, освітньої та наукової діяльності в сфері футболу, впровадження і реалізація фізкультурно-спортивних, реабілітаційних та соціальних програм.

Федерація дотримується та забезпечує дотримання всіма своїми членами статутів, регламентів, директив та рішень ФФЧО, ФФУ, УЄФА та ФІФА.

Попередні чемпіони

УТК 2021

Златокрай 2020

Альтаїр 2019