Календар ігор 2021 року

M Команда І В Н П О
1 ФК «УТК-2» 17 13 1 3 61 19 40
2 «Зоря-Академія» 17 12 0 5 57 25 36
3 «Урожай» 17 11 1 5 49 26 34
4 СК «Базис-2» 17 11 1 5 48 17 34
5 СК «Ренет» 17 11 1 5 40 30 34
6 ФК «Тальне» 17 7 2 8 30 32 23
7 «Слобода» 17 6 0 11 21 36 18
8 «Патріот» 17 4 3 10 18 35 15
9 ФК «Родень» 17 2 2 13 18 46 8
10 «Дирдин» 17 2 1 14 15 91 7

1 тур (2021-04-25)

Гра № 1ФК «УТК-2»ФК «Тальне»2 : 3
Гра № 2ФК «Шевченків край»«Урожай»2 : 1
Гра № 3«Патріот»ФК «Родень»2 : 0
Гра № 4«Слобода»«Дирдин»0 : 3
Гра № 5«Зоря-Академія»СК «Базис-2»1 : 3

2 тур (2021-05-03)

Гра № 6ФК «Тальне»СК «Базис-2»1 : 3
Гра № 7«Дирдин»«Зоря-Академія»1 : 2
Гра № 8ФК «Родень»«Слобода»2 : 3
Гра № 9«Урожай»«Патріот»1 : 0
Гра № 10ФК «УТК-2»ФК «Шевченків край»0 : 3

3 тур (2021-05-10)

Гра № 11ФК «Шевченків край»ФК «Тальне»2 : 1
Гра № 12«Патріот»ФК «УТК-2»1 : 2
Гра № 13«Слобода»«Урожай»2 : 1
Гра № 14«Зоря-Академія»ФК «Родень»4 : 0
Гра № 15СК «Базис-2»«Дирдин»3 : 0

4 тур (2021-05-16)

Гра № 16ФК «Тальне»«Дирдин»3 : 1
Гра № 17ФК «Родень»СК «Базис-2»0 : 2
Гра № 18«Урожай»«Зоря-Академія»1 : 0
Гра № 19ФК «УТК-2»«Слобода»6 : 1
Гра № 20ФК «Шевченків край»«Патріот»4 : 0

5 тур (2021-04-23)

Гра № 21«Патріот»ФК «Тальне»2 : 1
Гра № 22«Слобода»ФК «Шевченків край»0 : 1
Гра № 23«Зоря-Академія»ФК «УТК-2»3 : 2
Гра № 24СК «Базис-2»«Урожай»0 : 1
Гра № 25«Дирдин»ФК «Родень»3 : 0

6 тур (2021-05-30)

Гра № 26ФК «Тальне»ФК «Родень»0 : 3
Гра № 27«Урожай»«Дирдин»13 : 1
Гра № 28ФК «УТК-2»СК «Базис-2»1 : 0
Гра № 29ФК «Шевченків край»«Зоря-Академія»1 : 3
Гра № 30«Патріот»«Слобода»1 : 2

7 тур (2021-06-06)

Гра № 31«Слобода»ФК «Тальне»0 : 1
Гра № 32«Зоря-Академія»«Патріот»1 : 0
Гра № 33СК «Базис-2»ФК «Шевченків край»1 : 2
Гра № 34«Дирдин»ФК «УТК-2»1 : 4
Гра № 35ФК «Родень»«Урожай»2 : 2

8 тур (2021-06-13)

Гра № 36ФК «Тальне»«Урожай»1 : 2
Гра № 37ФК «УТК-2»ФК «Родень»8 : 1
Гра № 38ФК «Шевченків край»«Дирдин»7 : 2
Гра № 39«Патріот»СК «Базис-2»1 : 3
Гра № 40«Слобода»«Зоря-Академія»1 : 4

9 тур (2021-06-20)

Гра № 41«Зоря-Академія»ФК «Тальне»2 : 3
Гра № 42СК «Базис-2»«Слобода»2 : 0
Гра № 43«Дирдин»«Патріот»1 : 1
Гра № 44ФК «Родень»ФК «Шевченків край»0 : 1
Гра № 45«Урожай»ФК «УТК-2»1 : 6

10 тур (2021-08-01)

Гра № 46ФК «Тальне»ФК «УТК-2»1 : 4
Гра № 47«Урожай»ФК «Шевченків край»2 : 4
Гра № 48ФК «Родень»«Патріот»0 : 2
Гра № 49«Дирдин»«Слобода»1 : 6
Гра № 50СК «Базис-2»«Зоря-Академія»2 : 3

11 тур (2021-08-08)

Гра № 51СК «Базис-2»ФК «Тальне»2 : 1
Гра № 52«Зоря-Академія»«Дирдин»14 : 0
Гра № 53«Слобода»ФК «Родень»3 : 0
Гра № 54«Патріот»«Урожай»3 : 2
Гра № 55ФК «Шевченків край»ФК «УТК-2»1 : 4

12 тур (2021-08-15)

Гра № 56ФК «Тальне»ФК «Шевченків край»3 : 2
Гра № 57ФК «УТК-2»«Патріот»8 : 1
Гра № 58«Урожай»«Слобода»4 : 0
Гра № 59ФК «Родень»«Зоря-Академія»0 : 3
Гра № 60«Дирдин»СК «Базис-2»0 : 13

13 тур (2021-08-22)

Гра № 61«Дирдин»ФК «Тальне»1 : 6
Гра № 62СК «Базис-2»ФК «Родень»4 : 1
Гра № 63«Зоря-Академія»«Урожай»4 : 5
Гра № 64«Слобода»ФК «УТК-2»0 : 2
Гра № 65«Патріот»ФК «Шевченків край»1 : 1

14 тур (2021-08-29)

Гра № 66ФК «Тальне»«Патріот»1 : 1
Гра № 67ФК «Шевченків край»«Слобода»3 : 0
Гра № 68ФК «УТК-2»«Зоря-Академія»4 : 0
Гра № 69«Урожай»СК «Базис-2»1 : 0
Гра № 70ФК «Родень»«Дирдин»5 : 0

15 тур (2021-09-05)

Гра № 71ФК «Родень»ФК «Тальне»2 : 2
Гра № 72«Дирдин»«Урожай»0 : 7
Гра № 73СК «Базис-2»ФК «УТК-2»1 : 1
Гра № 74«Зоря-Академія»ФК «Шевченків край»7 : 1
Гра № 75«Слобода»«Патріот»1 : 0

16 тур (2021-09-12)

Гра № 76ФК «Тальне»«Слобода»2 : 1
Гра № 77«Патріот»«Зоря-Академія»0 : 3
Гра № 78ФК «Шевченків край»СК «Базис-2»1 : 5
Гра № 79ФК «УТК-2»«Дирдин»3 : 0
Гра № 80«Урожай»ФК «Родень»3 : 1

17 тур (2021-09-26)

Гра № 81«Урожай»ФК «Тальне»2 : 0
Гра № 82ФК «Родень»ФК «УТК-2»1 : 4
Гра № 83«Дирдин»ФК «Шевченків край»0 : 4
Гра № 84СК «Базис-2»«Патріот»4 : 2
Гра № 85«Зоря-Академія»«Слобода»3 : 1

18 тур (2021-10-02)

Гра № 86ФК «Тальне»«Зоря-Академія»0 : 0
Гра № 87«Слобода»СК «Базис-2»0 : 0
Гра № 88«Патріот»«Дирдин»0 : 0
Гра № 89ФК «Шевченків край»ФК «Родень»0 : 0
Гра № 90ФК «УТК-2»«Урожай»0 : 0