Дитяча ліга

ЧЕМПІОНАТ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЕРЕД ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИХ КОМАНД 2007-2008 р.н.

1 тур (2021-09-19)

ДЮСШ ЧорнобайФШМ Явір Черкаси0 : 1
КДЮСШ-1–Дніпро-2 ЧеркасиДЮСШ Чигирин2 : 0

2 тур (2021-09-26)

ФШМ Явір ЧеркасиКДЮСШ-1–Дніпро-2 Черкаси6 : 0
ДЮСШ ЗолотоношаДЮСШ Чорнобай2 : 3

3 тур (2021-10-03)

КДЮСШ-1–Дніпро-2 Черкаси ДЮСШ Золотоноша1 : 0
ДЮСШ ЧигиринФШМ Явір Черкаси1 : 5

4 тур (2021-10-10)

ДЮСШ ЗолотоношаДЮСШ Чигирин5 : 2
ДЮСШ ЧорнобайКДЮСШ-1–Дніпро-2 Черкаси2 : 0

5 тур (2021-09-17)

ДЮСШ ЧигиринДЮСШ Чорнобай1 : 3
ФШМ Явір ЧеркасиДЮСШ Золотоноша1 : 1
MКомандаІВНПО
1ФШМ Явір Черкаси431013210
2ДЮСШ Чорнобай4301849
3КДЮСШ-1-Дніпро-2 Черкаси4202386
4ДЮСШ Золотоноша4112874
5ДЮСШ Чигирин40044150

1 тур (2021-09-19)

ЛНЗ-ЛебединЮність–ФОСК Колос Городище12 : 3
ДЮСШ-КорсуньДЮСШ Колос Лисянка2 : 1

2 тур (2021-09-26)

Юність–ФОСК Колос ГородищеДЮСШ-Корсунь8 : 2
Дніпро-КДЮСШ-1 ЧеркасиЛНЗ-Лебедин6 : 2

3 тур (2021-10-03)

ДЮСШ-КорсуньДніпро-КДЮСШ-1 Черкаси0 : 10
ДЮСШ Колос ЛисянкаЮність–ФОСК Колос Городище5 : 0

4 тур (2021-10-10)

Дніпро-КДЮСШ-1 ЧеркасиДЮСШ Колос Лисянка6 : 1
ЛНЗ-ЛебединДЮСШ-Корсунь3 : 0

5 тур (2021-09-17)

ДЮСШ Колос ЛисянкаЛНЗ-Лебедин4 : 3
Юність–ФОСК Колос ГородищеДніпро-КДЮСШ-1 Черкаси0 : 2
MКомандаІВНПО
1Дніпро-КДЮСШ-1 Черкаси440024312
2ДЮСШ Колос Лисянка420211116
3ЛНЗ-Лебедин420220136
4Юність-ФОСК Колос Городище410311213
5ДЮСШ-Корсунь41034223

1 тур (2021-09-19)

СК Базис КочубіївкаДЮСШ Тальне12 : 1
ДЮСШ № 1 УманьДЮСШ Маньківка0 : 0

2 тур (2021-09-26)

ДЮСШ ТальнеДЮСШ № 1 Умань1 : 6
ДЮСШ ВатутінеСК Базис Кочубіївка2 : 3

3 тур (2021-10-03)

ДЮСШ № 1 УманьДЮСШ Ватутіне3 : 0
ДЮСШ МаньківкаДЮСШ Тальне2 : 0

4 тур (2021-10-10)

ДЮСШ ВатутінеДЮСШ Маньківка1 : 2
СК Базис КочубіївкаДЮСШ № 1 Умань3 : 0

5 тур (2021-10-17)

ДЮСШ МаньківкаСК Базис Кочубіївка0 : 2
ДЮСШ ТальнеДЮСШ Ватутіне0 : 2
MКомандаІВНПО
1СК Базис Кочубіївка440020312
2ДЮСШ № 1 Умань4211947
3ДЮСШ Маньківка4211437
4ДЮСШ Ватутіне4103583
5ДЮСШ Тальне40042220

ЧЕМПІОНАТ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЕРЕД ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИХ КОМАНД 2005-2006 р.н.

1 тур (2021-09-19 – 2021-09-22)

ДЮСШ ДрабівДЮСШ Канів0 : 3
КДЮСШ Кам`янкаЗоря-Академія Білозір`я2 : 3

2 тур (2021-09-26 – 2021-09-29)

КДЮСШ Кам`янкаДЮСШ Драбів12 : 0
Зоря-Академія Білозір`яДЮСШ Канів4 : 1

3 тур (2021-10-03 – 2021-10-06)

ДЮСШ КанівКДЮСШ Кам`янка3 : 1
ДЮСШ ДрабівЗоря-Академія Білозір`я0 : 8
MКомандаІВНПО
1Зоря-Академія Білозір`я33001539
2ДЮСШ Канів3201756
3КДЮСШ Кам`янка31021563
4ДЮСШ Драбів30030230

1 тур (2021-09-18 – 2021-09-19)

ДЮСШ МонастирищеДЮСШ-Корсунь-Юність Городище0 : 4
СК Базис КочубіївкаДЮСШ Тальне3 : 0

2 тур (2021-09-26)

ДЮСШ-Корсунь-Юність ГородищеДЮСШ Тальне0 : 1
ДЮСШ МонастирищеСК Базис Кочубіївка0 : 1

3 тур (2021-10-03)

СК Базис КочубіївкаДЮСШ-Корсунь-Юність Городище4 : 3
ДЮСШ ТальнеДЮСШ Монастирище2 : 0
MКомандаІВНПО
1СК Базис Кочубіївка3300839
2ДЮСШ Тальне3201336
3ДЮСШ-Корсунь-Юність Городище3102753
4ДЮСШ Монастирище3003070

Скачати Регламент ДЮФЛО в WORD

Скачати Регламент ДЮФЛО в PDF

Попередні чемпіони

УТК 2021

Златокрай 2020

Альтаїр 2019