Новини
Асоціація
Про Асоціацію
Виконавчий комітет ЧОАФ
Постійні комітети
Постійні члени Асоціації
Змагання
Календар спортивно-масових заходів
Правила гри
DEFENDA ліга
Defenda Ліга 2024
DEFENDA Ліга 2023
Склади команд
Бомбардири (вища ліга)
Вища ліга 2022
Tevitta ліга
Tevitta Ліга
Календар ігор 2022 року
Склади команд
Бомбардири (перша ліга)
Кубок Черкащини
Кубок Героїв ЗСУ – 2024
Кубок Героїв ЗСУ – 2023
Кубок Героїв ЗСУ - 2022
Ветерани
Дитяча ліга
Змагання “Шкіряний м’яч”
Документи
Статут Асоціації
Рішення виконкому
Рішення КДК
Робоча документація
Регламенти та положення
Положення про щорічний обласний огляд-конкурс
Перелік дисциплінарних санкцій
Тимчасовий протокол
Типова форма заяви на проведення реєстрації
Медіа
Відео
Фотогалерея
Призначення офіційних осіб
Дискваліфіковані
ЧО ЖАЙВІР-Ліга 2011-2012 р.н. 2023/24
21 Квітня, 2023
ЧО ЖАЙВІР-Ліга 2011-2012 р.н. 2023/24
ТУР 1
19 Вересня, 2023
0
-
2
N/A
ДЮСШ Корсунь-Шевченківський 11-12 vs ДЮСШ Катеринопіль 11-12
19 Вересня, 2023
1
-
1
N/A
ДЮСШ Чорнобай 11-12 vs “ЛНЗ-2012” Черкаси 11-12
19 Вересня, 2023
3
-
6
N/A
«ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 11-12 vs ДЮСШ Ватутіне 11-12
19 Вересня, 2023
0
-
23
N/A
ДЮСШ Чигирин 11-12 vs «Дніпро-80» Черкаси 11-12
19 Вересня, 2023
10
-
1
N/A
“ЛНЗ” Черкаси 11-12 vs КДЮСШ Кам’янка 11-12
19 Вересня, 2023
10
-
1
N/A
Зоря-ДЮСШ №1 Умань 11-12 vs ДЮСШ Тальне 11-12
19 Вересня, 2023
7
-
2
N/A
ДЮСШ Городище 11-12 vs ДЮСШ “Колос” Лисянка 11-12
19 Вересня, 2023
0
-
2
N/A
ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 2012 11-12 vs ДЮСШ Маньківка 11-12
19 Вересня, 2023
0
-
3
N/A
«СДЮСШОР-Чайка-2012» Черкаси 11-12 vs «Дніпро-80»-2 Черкаси 11-12
20 Вересня, 2023
1
-
3
N/A
СК «Ренет» Мліївська ТГ 11-12 vs “ЛНЗ”-2 Черкаси 11-12
22 Вересня, 2023
0
-
2
N/A
«Дніпро-80-Макс» Черкаси 11-12 vs ДЮСШ Канів 11-12
ТУР 2
26 Вересня, 2023
1
-
3
N/A
Зоря-ДЮСШ №1 Умань 11-12 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 11-12
26 Вересня, 2023
0
-
1
N/A
ДЮСШ Канів 11-12 vs ДЮСШ Чорнобай 11-12
26 Вересня, 2023
2
-
0
N/A
«Дніпро-80»-2 Черкаси 11-12 vs “ЛНЗ-2012” Черкаси 11-12
26 Вересня, 2023
1
-
0
N/A
ДЮСШ Катеринопіль 11-12 vs ДЮСШ Городище 11-12
26 Вересня, 2023
4
-
2
N/A
«ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 11-12 vs ДЮСШ Корсунь-Шевченківський 11-12
26 Вересня, 2023
31
-
0
N/A
“ЛНЗ” Черкаси 11-12 vs ДЮСШ Чигирин 11-12
26 Вересня, 2023
8
-
0
N/A
ДЮСШ Ватутіне 11-12 vs ДЮСШ “Колос” Лисянка 11-12
26 Вересня, 2023
5
-
2
N/A
«Дніпро-80» Черкаси 11-12 vs СК «Ренет» Мліївська ТГ 11-12
27 Вересня, 2023
1
-
8
N/A
ДЮСШ Тальне 11-12 vs ДЮСШ Маньківка 11-12
28 Вересня, 2023
2
-
1
N/A
«СДЮСШОР-Чайка-2012» Черкаси 11-12 vs «Дніпро-80-Макс» Черкаси 11-12
28 Вересня, 2023
1
-
5
N/A
КДЮСШ Кам’янка 11-12 vs “ЛНЗ”-2 Черкаси 11-12
ТУР 3
2 Жовтня, 2023
8
-
1
N/A
ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 11-12 vs ДЮСШ Тальне 11-12
3 Жовтня, 2023
2
-
2
N/A
ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 2012 11-12 vs Зоря-ДЮСШ №1 Умань 11-12
3 Жовтня, 2023
0
-
8
N/A
ДЮСШ “Колос” Лисянка 11-12 vs ДЮСШ Катеринопіль 11-12
3 Жовтня, 2023
2
-
1
N/A
“ЛНЗ-2012” Черкаси 11-12 vs ДЮСШ Канів 11-12
3 Жовтня, 2023
2
-
2
N/A
ДЮСШ Городище 11-12 vs «ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 11-12
3 Жовтня, 2023
0
-
6
N/A
ДЮСШ Чигирин 11-12 vs КДЮСШ Кам’янка 11-12
3 Жовтня, 2023
0
-
3
N/A
ДЮСШ Чорнобай 11-12 vs «СДЮСШОР-Чайка-2012» Черкаси 11-12
3 Жовтня, 2023
0
-
4
N/A
ДЮСШ Корсунь-Шевченківський 11-12 vs ДЮСШ Ватутіне 11-12
3 Жовтня, 2023
2
-
2
N/A
“ЛНЗ”-2 Черкаси 11-12 vs «Дніпро-80» Черкаси 11-12
3 Жовтня, 2023
1
-
0
N/A
«Дніпро-80-Макс» Черкаси 11-12 vs «Дніпро-80»-2 Черкаси 11-12
4 Жовтня, 2023
0
-
7
N/A
СК «Ренет» Мліївська ТГ 11-12 vs “ЛНЗ” Черкаси 11-12
ТУР 4
10 Жовтня, 2023
1
-
3
N/A
«Дніпро-80-Макс» Черкаси 11-12 vs ДЮСШ Чорнобай 11-12
10 Жовтня, 2023
1
-
5
N/A
ДЮСШ Корсунь-Шевченківський 11-12 vs ДЮСШ Городище 11-12
10 Жовтня, 2023
8
-
0
N/A
«ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 11-12 vs ДЮСШ “Колос” Лисянка 11-12
10 Жовтня, 2023
0
-
2
N/A
«Дніпро-80»-2 Черкаси 11-12 vs ДЮСШ Канів 11-12
10 Жовтня, 2023
2
-
3
N/A
Зоря-ДЮСШ №1 Умань 11-12 vs ДЮСШ Маньківка 11-12
10 Жовтня, 2023
1
-
5
N/A
КДЮСШ Кам’янка 11-12 vs «Дніпро-80» Черкаси 11-12
10 Жовтня, 2023
1
-
3
N/A
ДЮСШ Чигирин 11-12 vs СК «Ренет» Мліївська ТГ 11-12
10 Жовтня, 2023
2
-
1
N/A
ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 11-12 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 2012 11-12
10 Жовтня, 2023
1
-
1
N/A
ДЮСШ Ватутіне 11-12 vs ДЮСШ Катеринопіль 11-12
10 Жовтня, 2023
7
-
2
N/A
“ЛНЗ” Черкаси 11-12 vs “ЛНЗ”-2 Черкаси 11-12
12 Жовтня, 2023
1
-
0
N/A
«СДЮСШОР-Чайка-2012» Черкаси 11-12 vs “ЛНЗ-2012” Черкаси 11-12
ТУР 5
17 Жовтня, 2023
0
-
5
N/A
ДЮСШ Канів 11-12 vs «СДЮСШОР-Чайка-2012» Черкаси 11-12
17 Жовтня, 2023
3
-
2
N/A
ДЮСШ Чорнобай 11-12 vs «Дніпро-80»-2 Черкаси 11-12
17 Жовтня, 2023
3
-
1
N/A
СК «Ренет» Мліївська ТГ 11-12 vs КДЮСШ Кам’янка 11-12
17 Жовтня, 2023
1
-
2
N/A
ДЮСШ “Колос” Лисянка 11-12 vs ДЮСШ Корсунь-Шевченківський 11-12
17 Жовтня, 2023
2
-
1
N/A
ДЮСШ Маньківка 11-12 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 11-12
17 Жовтня, 2023
0
-
1
N/A
ДЮСШ Катеринопіль 11-12 vs «ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 11-12
17 Жовтня, 2023
Перенесено
N/A
ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 2012 11-12 vs ДЮСШ Тальне 11-12
17 Жовтня, 2023
0
-
1
N/A
ДЮСШ Городище 11-12 vs ДЮСШ Ватутіне 11-12
18 Жовтня, 2023
2
-
1
N/A
«Дніпро-80» Черкаси 11-12 vs “ЛНЗ” Черкаси 11-12
18 Жовтня, 2023
12
-
0
N/A
“ЛНЗ”-2 Черкаси 11-12 vs ДЮСШ Чигирин 11-12
18 Жовтня, 2023
0
-
2
N/A
“ЛНЗ-2012” Черкаси 11-12 vs «Дніпро-80-Макс» Черкаси 11-12
ТУР 6
21 Квітня, 2024
0
-
7
N/A
ДЮСШ Катеринопіль 11-12 vs ДЮСШ Корсунь-Шевченківський 11-12
23 Квітня, 2024
-
-
+
N/A
“ЛНЗ”-2 Черкаси 11-12 vs СК «Ренет» Мліївська ТГ 11-12
23 Квітня, 2024
1
-
10
N/A
ДЮСШ “Колос” Лисянка 11-12 vs ДЮСШ Городище 11-12
23 Квітня, 2024
1
-
6
N/A
«Дніпро-80»-2 Черкаси 11-12 vs «СДЮСШОР-Чайка-2012» Черкаси 11-12
23 Квітня, 2024
15:00
N/A
ДЮСШ Ватутіне 11-12 vs ДЮСШ Шполянської ОТГ 11-12
23 Квітня, 2024
2
-
1
N/A
ДЮСШ Канів 11-12 vs «Дніпро-80-Макс» Черкаси 11-12
23 Квітня, 2024
15:00
N/A
“ЛНЗ-2012” Черкаси 11-12 vs ДЮСШ Чорнобай 11-12
23 Квітня, 2024
1
-
1
N/A
КДЮСШ Кам’янка 11-12 vs “ЛНЗ” Черкаси 11-12
23 Квітня, 2024
0
-
3
N/A
ДЮСШ Тальне 11-12 vs Зоря-ДЮСШ №1 Умань 11-12
23 Квітня, 2024
0
-
4
N/A
ДЮСШ Маньківка 11-12 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 2012 11-12
23 Квітня, 2024
23
-
0
N/A
«Дніпро-80» Черкаси 11-12 vs ДЮСШ Чигирин 11-12
ТУР 7
30 Квітня, 2024
15:00
N/A
ДЮСШ Городище 11-12 vs ДЮСШ Катеринопіль 11-12
30 Квітня, 2024
15:00
N/A
ДЮСШ Корсунь-Шевченківський 11-12 vs «ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 11-12
30 Квітня, 2024
15:00
N/A
СК «Ренет» Мліївська ТГ 11-12 vs «Дніпро-80» Черкаси 11-12
30 Квітня, 2024
15:00
N/A
“ЛНЗ”-2 Черкаси 11-12 vs КДЮСШ Кам’янка 11-12
30 Квітня, 2024
15:00
N/A
«Дніпро-80-Макс» Черкаси 11-12 vs «СДЮСШОР-Чайка-2012» Черкаси 11-12
30 Квітня, 2024
15:00
N/A
ДЮСШ Маньківка 11-12 vs ДЮСШ Тальне 11-12
30 Квітня, 2024
15:00
N/A
ДЮСШ Чигирин 11-12 vs “ЛНЗ” Черкаси 11-12
30 Квітня, 2024
15:00
N/A
ДЮСШ “Колос” Лисянка 11-12 vs ДЮСШ Ватутіне 11-12
30 Квітня, 2024
15:00
N/A
ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 11-12 vs Зоря-ДЮСШ №1 Умань 11-12
30 Квітня, 2024
15:00
N/A
“ЛНЗ-2012” Черкаси 11-12 vs «Дніпро-80»-2 Черкаси 11-12
30 Квітня, 2024
15:00
N/A
ДЮСШ Чорнобай 11-12 vs ДЮСШ Канів 11-12
ТУР 8
7 Травня, 2024
15:00
N/A
ДЮСШ Канів 11-12 vs “ЛНЗ-2012” Черкаси 11-12
7 Травня, 2024
15:00
N/A
“ЛНЗ” Черкаси 11-12 vs СК «Ренет» Мліївська ТГ 11-12
7 Травня, 2024
15:00
N/A
«Дніпро-80» Черкаси 11-12 vs “ЛНЗ”-2 Черкаси 11-12
7 Травня, 2024
15:00
N/A
КДЮСШ Кам’янка 11-12 vs ДЮСШ Чигирин 11-12
7 Травня, 2024
15:00
N/A
«ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 11-12 vs ДЮСШ Городище 11-12
7 Травня, 2024
15:00
N/A
«Дніпро-80»-2 Черкаси 11-12 vs «Дніпро-80-Макс» Черкаси 11-12
7 Травня, 2024
15:00
N/A
ДЮСШ Тальне 11-12 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 11-12
7 Травня, 2024
15:00
N/A
ДЮСШ Катеринопіль 11-12 vs ДЮСШ “Колос” Лисянка 11-12
7 Травня, 2024
15:00
N/A
«СДЮСШОР-Чайка-2012» Черкаси 11-12 vs ДЮСШ Чорнобай 11-12
7 Травня, 2024
15:00
N/A
ДЮСШ Ватутіне 11-12 vs ДЮСШ Корсунь-Шевченківський 11-12
7 Травня, 2024
15:00
N/A
Зоря-ДЮСШ №1 Умань 11-12 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 2012 11-12
ТУР 9
14 Травня, 2024
15:00
N/A
“ЛНЗ-2012” Черкаси 11-12 vs «СДЮСШОР-Чайка-2012» Черкаси 11-12
14 Травня, 2024
15:00
N/A
ДЮСШ “Колос” Лисянка 11-12 vs «ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 11-12
14 Травня, 2024
15:00
N/A
ДЮСШ Канів 11-12 vs «Дніпро-80»-2 Черкаси 11-12
14 Травня, 2024
15:00
N/A
ДЮСШ Чорнобай 11-12 vs «Дніпро-80-Макс» Черкаси 11-12
14 Травня, 2024
15:00
N/A
ДЮСШ Катеринопіль 11-12 vs ДЮСШ Ватутіне 11-12
14 Травня, 2024
15:00
N/A
ДЮСШ Городище 11-12 vs ДЮСШ Корсунь-Шевченківський 11-12
14 Травня, 2024
15:00
N/A
ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 2012 11-12 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 11-12
14 Травня, 2024
15:00
N/A
«Дніпро-80» Черкаси 11-12 vs КДЮСШ Кам’янка 11-12
14 Травня, 2024
15:00
N/A
ДЮСШ Маньківка 11-12 vs Зоря-ДЮСШ №1 Умань 11-12
14 Травня, 2024
15:00
N/A
“ЛНЗ”-2 Черкаси 11-12 vs “ЛНЗ” Черкаси 11-12
14 Травня, 2024
15:00
N/A
СК «Ренет» Мліївська ТГ 11-12 vs ДЮСШ Чигирин 11-12
ТУР 10
21 Травня, 2024
15:00
N/A
«Дніпро-80-Макс» Черкаси 11-12 vs “ЛНЗ-2012” Черкаси 11-12
21 Травня, 2024
15:00
N/A
«Дніпро-80»-2 Черкаси 11-12 vs ДЮСШ Чорнобай 11-12
21 Травня, 2024
15:00
N/A
«ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 11-12 vs ДЮСШ Катеринопіль 11-12
21 Травня, 2024
15:00
N/A
ДЮСШ Корсунь-Шевченківський 11-12 vs ДЮСШ “Колос” Лисянка 11-12
21 Травня, 2024
15:00
N/A
ДЮСШ Ватутіне 11-12 vs ДЮСШ Городище 11-12
21 Травня, 2024
15:00
N/A
ДЮСШ Чигирин 11-12 vs “ЛНЗ”-2 Черкаси 11-12
21 Травня, 2024
15:00
N/A
“ЛНЗ” Черкаси 11-12 vs «Дніпро-80» Черкаси 11-12
21 Травня, 2024
15:00
N/A
КДЮСШ Кам’янка 11-12 vs СК «Ренет» Мліївська ТГ 11-12
21 Травня, 2024
15:00
N/A
«СДЮСШОР-Чайка-2012» Черкаси 11-12 vs ДЮСШ Канів 11-12
21 Травня, 2024
15:00
N/A
ДЮСШ Тальне 11-12 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 11-12
21 Травня, 2024
15:00
N/A
ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 11-12 vs ДЮСШ Маньківка 11-12
Попередні чемпіони
СК "Профіспорт"
2023
ФК "УТК"
2022
ФК "УТК"
2021