Призначення офіційних осіб

Призначення офіційних осіб ФФЧО на матчі обласних змагань сезону 2021 року
Вища ліга (аматори)
4 тур
№ гриДата, час і місцеМатчАрбітрАсистенти арбітраДелегат-інспектор
10
15.05.2021
16-00
Степанці
СК “Росава” Степанці
Труба Сергій (Золотоноша)
Березняк Володимир (Черкаси)
Фощій Г. Г. (Черкаси)
“Олімп” Кам’янкаЄременко Микола (Чигирин)
11
15.05.2021
16-00
Кочубіївка
СК “Базис” Кочубіївка
Залозний Віталій (Городище)
Железняк Руслан (Черкаси)
Ланін В. О. (Черкаси)
ФК “УТК” ПаланкаЦибулько Сергій (Канів)
12
15.05.2021
16-00
Монастирище
ФК “Авангард” Монастирище
Шкурченко Олег (Ватутіне)
Бевзюк Дмитро (Тальне)
Заєць В. С. (Вільшана)
ФК “Златокрай-2017” Золотоніський р-нШланчак Володимир (Городище)
Перша ліга (аматори)
4 тур
№ гриДата, час і місцеМатчАрбітрАсистенти арбітра
16
16.05.2021
16-00
Тальне
ФК “Тальне” Тальне
Цибулько Євгеній (Канів)
Лобанов Володимир (Золотоніський р-н)
“Дирдин” ДирдинДавиденко Олексій (Уманський р-н)
17
16.05.2021
15-00
Канів
ФК “Родень” Канів
Ларін Костянтин (Черкаси)
Єременко Микола (Чигирин)
СК “Базис-2” КочубіївкаПідвисіцький Віталій (Черкаси)
18
16.05.2021
16-00
К.-Шевченків.
“Урожай” Корсунь-Шевченківський
Погорілий Микола (Кам’янка)
Цибулько Сергій (Канів)
“Зоря-Академія” Білозір’яФролова Юлія (Черкаси)
19
16.05.2021
16-00
Паланка
ФК “УТК-2” Паланка
Шланчак Володимир (Городище)
Коливай Олександр (Сміла)
“Слобода” Червона СлободаЗалозний Віталій (Городище)
20
16.05.2021
16-00
Городище
ФК “Шевченків край” Городище
Березняк Володимир (Черкаси)
Труба Сергій (Золотоноша)
“Патріот” СмілаБаранов Іван (Канів)
  Дитячо-юнацька ліга  
№ гриДатаМатчАрбітрАсистенти арбітра
1
14.05.2021
17-00
Лисянка
ДЮСШ “Колос” Лисянка
“ДЮСШ-Корсунь” Корсунь-Шевченківський (сер.в.к.)
Жарко Василь (Лисянка)
місцевий
місцевий
9
16.05.2021
11-00
Канів
ДЮСШ Канів
ДЮСШ Драбів (сер.в.к.)
Мельник Владислав (Канів)
місцевий
місцевий
9
16.05.2021
9-30
Черкаси
“Дніпро-80” Черкаси
“ЛНЗ-Лебедин” Шполянської ОТГ (сер.в.к.)
Железняк Руслан (Черкаси)
місцевий
місцевий
10
16.05.2021
11-00
Городище
“Юність-ФОСК”Колос” Городище
“Зоря-Академія” Білозір’я (сер.в.к.)
Коливай Олександр (Сміла)
місцевий
місцевий
9
16.05.2021
11-00
Маньківка
ДЮСШ Маньківка
ДЮСШ Тальне (сер.в.к.)
Давиденко Олексій (Уманський р-н)
місцевий
місцевий
10
16.05.2021
11-00
Жашків
СК “Жашківська громада” Жашків
“Дмитрушки” Дмитрушки (сер.в.к.)
Ястремський Роман (Умань)
місцевий
місцевий
5
16.05.2021
13-00
Тальне
ДЮСШ Тальне
ДЮСШ “Колос” Катеринопіль (ст.в.к.)
Лобанов Володимир (Золотон.р-н)
місцевий
місцевий
10
17.05.2021
11-00
Черкаси
МСК “Дніпро” Черкаси
ФШМ “Явір” Черкаси (сер.в.к.)
Ларін Костянтин (Черкаси)
місецвий
місцевий
5
17.05.2021
13-00
Черкаси
МСК “Дніпро” Черкаси
ДЮСШ Золотоноша (ст.в.к.)
Ларін Костянтин (Черкаси)
місцевий
місцевий