Федерація

Про федерацію

12 січня 1991 року в м.Черкаси, в палаці культури «Дружба народів» на основі постанови Комітету по фізичній культурі і спорту Черкаського облвиконкому та засновницької Конференції була створена «Громадсько-державна Федерація футболу Черкаської області».

Головою федерації обрано Луценка Анатолія Петровича, заступником Фощія Володимира Григоровича, відповідальним секретарем призначено Маяцького Анатолія Миколайовича.

5 червня 1997 року рішенням Конференції, Федерація набула статусу громадської організації, а 12 грудня 2017 року набула статусу громадської спілки.

Громадська спілка «Федерація футболу Черкасько області» є громадським об’єднанням фізкультурно-спортивного спрямування, організацією зі статусом юридичної особи, реорганізована відповідно до Закону України «Про громадські об’єднання» та іншого законодавства України. Федерація є непідприємницьким товариством, основною метою якого не є одержання прибутку.

Метою (цілями) діяльності Федерації є розвиток та популяризація футболу на території Черкаської області, направлені на зростання рівня масовості цього виду спорту серед усіх верств населення, а також провадження оздоровчої, аматорської, спортивної, культурної, просвітницької, освітньої та наукової діяльності в сфері футболу, впровадження і реалізація фізкультурно-спортивних, реабілітаційних та соціальних програм.

Федерація дотримується та забезпечує дотримання всіма своїми членами статутів, регламентів, директив та рішень ФФЧО, ФФУ, УЄФА та ФІФА.

Попередні чемпіони

СК "Профіспорт" 2023

ФК "УТК" 2022

ФК "УТК" 2021