Вища ліга

ПозКлубІВРМО
143610
24228
341-14
441-14
540-61

Перша ліга

ПозКлубІВРМО
1651015
263811
363811
460-25
561-65
661-95
760-93

Бомбардири Вища ліга

Бомбардири Перша Ліга

ДІТИ – НАШЕ МАЙБУТНЄ 2011-2012 р.н.

Група 1

ПозКлубІВРМО
1«Атлетик» Черкаси 11-1232237
2«СДЮСШОР-Чайка» Черкаси 11-123287
3ДЮСШ Чорнобай 11-1230-41
4ФШМ «Явір» Черкаси 11-1230-271

Група 2

ПозКлубІВРМО
1«Дніпро-80» Черкаси 11-1222186
2СК «Ренет» Мліївська ТГ 11-123246
3«КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 11-1231-103
4КДЮСШ Кам’янка 11-1220-120

Група 3

ПозКлубІВРМО
1ДЮСШ Ватутіне 11-1233219
2ДЮСШ «Граніт» Єрки 11-1232-76
3«ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 11-1230-61
4ДЮСШ Шполянської ОТГ 11-1230-81

Група 4

ПозКлубІВРМО
1ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 11-122276
2ДЮСШ Маньківка 11-123164
3ДЮСШ №1 Умань 11-1221-53
4«Зоря 75» Умань 11-1230-81

ДІТИ – НАШЕ МАЙБУТНЄ 2009-2010 р.н.

Група 1

ПозКлубІВРМО
1«СДЮСШОР-2009» Черкаси 09-103399
2«КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 09-103134
3«Діамант» Сміла 09-1031-14
4«СДЮСШОР-Чайка-2010» Черкаси 09-1030-110

Група 2

ПозКлубІВРМО
1КДЮСШ Кам’янка 09-102236
2ДЮСШ Шполянської ОТГ 09-102113
3ДЮСШ Звенигородка 09-1020-40

Група 3

ПозКлубІВРМО
1ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 09-101133
2ДЮСШ №1 Умань 09-101123
3ДЮСШ Маньківка 09-1020-50

ДІТИ – НАШЕ МАЙБУТНЄ 2007-2008 р.н.

Група 1

ПозКлубІВРМО
1«КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 07-083276
1«ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 07-083276
3ФШМ «Явір» Черкаси 07-083246
4«Юність» Городище 07-0830-180

Група 2

ПозКлубІВРМО
1ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 07-0833129
2ДЮСШ №1 Умань 07-083246
3ДЮСШ Ватутіне 07-0831-63
4ДЮСШ Маньківка 07-0830-100

Вища ліга

Перша ліга

ТУР 1

2 - 2

СК Ватутіне vs Патріот

1 - 1

ФК УТК-2 vs СК Базис-2

3 - 0

ФК Тальне vs Шевченків край

ТУР 2

1 - 3

Патріот vs ФК УТК-2

0 - 3

СК Базис-2 vs ФК Тальне

3 - 3

Урожай vs СК Ватутіне

ТУР 3

6 - 3

ФК УТК-2 vs Урожай

3 - 1

ФК Тальне vs Патріот

1 - 4

Шевченків край vs СК Базис-2

ТУР 4

3 - 3

СК Ватутіне vs ФК УТК-2

1 - 1

Патріот vs Шевченків край

2 - 1

Урожай vs ФК Тальне

ТУР 5

1 - 0

Шевченків край vs Урожай

6 - 1

СК Базис-2 vs Патріот

2 - 0

ФК Тальне vs СК Ватутіне

ТУР 6

0 - 3

Урожай vs СК Базис-2

0 - 0

СК Ватутіне vs Шевченків край

1 - 2

ФК УТК-2 vs ФК Тальне

ТУР 7

1 - 5

Шевченків край vs ФК УТК-2

1 - 1

СК Базис-2 vs СК Ватутіне

1 - 1

Патріот vs Урожай

ТУР 8

14:00

Патріот vs СК Ватутіне

14:00

СК Базис-2 vs ФК УТК-2

14:00

Шевченків край vs ФК Тальне

ТУР 9

14:00

СК Базис-2 vs Шевченків край

14:00

Патріот vs ФК Тальне

14:00

Урожай vs ФК УТК-2

ДІТИ – НАШЕ МАЙБУТНЄ 2011-2012 р.н.

ТУР 1

0 - 10

«КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 11-12 vs «Дніпро-80» Черкаси 11-12

8 - 1

СК «Ренет» Мліївська ТГ 11-12 vs КДЮСШ Кам’янка 11-12

1 - 2

ДЮСШ Маньківка 11-12 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 11-12

1 - 4

ДЮСШ Чорнобай 11-12 vs «СДЮСШОР-Чайка» Черкаси 11-12

2 - 1

ДЮСШ «Граніт» Єрки 11-12 vs «ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 11-12

0 - 2

«Зоря 75» Умань 11-12 vs ДЮСШ №1 Умань 11-12

22 - 0

«Атлетик» Черкаси 11-12 vs ФШМ «Явір» Черкаси 11-12

8 - 1

ДЮСШ Ватутіне 11-12 vs ДЮСШ Шполянської ОТГ 11-12

ТУР 2

5 - 0

«СДЮСШОР-Чайка» Черкаси 11-12 vs ФШМ «Явір» Черкаси 11-12

5 - 2

СК «Ренет» Мліївська ТГ 11-12 vs «КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 11-12

3 - 3

ДЮСШ Шполянської ОТГ 11-12 vs «ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 11-12

1 - 1

ДЮСШ Маньківка 11-12 vs «Зоря 75» Умань 11-12

2 - 3

ДЮСШ Чорнобай 11-12 vs «Атлетик» Черкаси 11-12

9 - 0

ДЮСШ Ватутіне 11-12 vs ДЮСШ «Граніт» Єрки 11-12

ТУР 3

6 - 0

«Дніпро-80» Черкаси 11-12 vs СК «Ренет» Мліївська ТГ 11-12

0 - 6

«Зоря 75» Умань 11-12 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 11-12

1 - 0

ДЮСШ «Граніт» Єрки 11-12 vs ДЮСШ Шполянської ОТГ 11-12

0 - 0

«Атлетик» Черкаси 11-12 vs «СДЮСШОР-Чайка» Черкаси 11-12

2 - 9

ДЮСШ №1 Умань 11-12 vs ДЮСШ Маньківка 11-12

4 - 9

«ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 11-12 vs ДЮСШ Ватутіне 11-12

ДІТИ – НАШЕ МАЙБУТНЄ 2009-2010 р.н.

ТУР 1

0 - 3

ДЮСШ Маньківка 09-10 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 09-10

1 - 0

КДЮСШ Кам’янка 09-10 vs ДЮСШ Звенигородка 09-10

4 - 0

«Діамант» Сміла 09-10 vs «СДЮСШОР-Чайка-2010» Черкаси 09-10

0 - 2

«КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 09-10 vs «СДЮСШОР-2009» Черкаси 09-10

ТУР 2

3 - 0

ДЮСШ Шполянської ОТГ 09-10 vs ДЮСШ Звенигородка 09-10

5 - 0

«СДЮСШОР-2009» Черкаси 09-10 vs «Діамант» Сміла 09-10

5 - 0

«КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 09-10 vs «СДЮСШОР-Чайка-2010» Черкаси 09-10

12:00

ДЮСШ №1 Умань 09-10 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 09-10

ТУР 3

0 - 2

ДЮСШ Маньківка 09-10 vs ДЮСШ №1 Умань 09-10

2 - 0

КДЮСШ Кам’янка 09-10 vs ДЮСШ Шполянської ОТГ 09-10

1 - 1

«Діамант» Сміла 09-10 vs «КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 09-10

0 - 2

«СДЮСШОР-Чайка-2010» Черкаси 09-10 vs «СДЮСШОР-2009» Черкаси 09-10

ТУР 4

15:00

ДЮСШ Звенигородка 09-10 vs КДЮСШ Кам’янка 09-10

15:00

«СДЮСШОР-2009» Черкаси 09-10 vs «КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 09-10

15:00

ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 09-10 vs ДЮСШ Маньківка 09-10

15:00

«СДЮСШОР-Чайка-2010» Черкаси 09-10 vs «Діамант» Сміла 09-10

ТУР 5

15:00

«СДЮСШОР-Чайка-2010» Черкаси 09-10 vs «КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 09-10

15:00

ДЮСШ Звенигородка 09-10 vs ДЮСШ Шполянської ОТГ 09-10

15:00

ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 09-10 vs ДЮСШ №1 Умань 09-10

15:00

«Діамант» Сміла 09-10 vs «СДЮСШОР-2009» Черкаси 09-10

ДІТИ – НАШЕ МАЙБУТНЄ 2007-2008 р.н.

ТУР 1

8 - 1

«КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 07-08 vs «Юність» Городище 07-08

1 - 7

ДЮСШ Ватутіне 07-08 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 07-08

0 - 4

ДЮСШ Маньківка 07-08 vs ДЮСШ №1 Умань 07-08

2 - 1

ФШМ «Явір» Черкаси 07-08 vs «ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 07-08

ТУР 2

0 - 3

ДЮСШ Маньківка 07-08 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 07-08

0 - 1

ФШМ «Явір» Черкаси 07-08 vs «КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 07-08

7 - 0

«ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 07-08 vs «Юність» Городище 07-08

0 - 3

ДЮСШ Ватутіне 07-08 vs ДЮСШ №1 Умань 07-08

ТУР 3

0 - 4

«Юність» Городище 07-08 vs ФШМ «Явір» Черкаси 07-08

3 - 0

ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 07-08 vs ДЮСШ №1 Умань 07-08

1 - 2

«КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 07-08 vs «ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 07-08

3 - 0

ДЮСШ Ватутіне 07-08 vs ДЮСШ Маньківка 07-08

ТУР 4

15:00

ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 07-08 vs ДЮСШ Ватутіне 07-08

15:00

ДЮСШ №1 Умань 07-08 vs ДЮСШ Маньківка 07-08

15:00

«Юність» Городище 07-08 vs «КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 07-08

15:00

«ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 07-08 vs ФШМ «Явір» Черкаси 07-08

Медіа

ЧОАФ провела переселенцям Відкритий урок футболу

05 Жовтня 2022

СК Базис-2 – СК Ватутіне: ФОТО

03 Жовтня 2022

Шевченків край – ФК УТК-2 1:5. Огляд матчу 7 Туру Чемпіонату Області. Перша Ліга

03 Жовтня 2022
Переглянути все

Попередні чемпіони

УТК 2021

Златокрай 2020

Альтаїр 2019