Бомбардири (перша ліга)

Ім`яКомандаГоли
Єжаченко ЄвгенійФК «УТК-2»14
Тенжицький Вадим«Зоря-Академія»13
Гончар Антон«Урожай»10
Кравченко СергійФК «Тальне»9
Казанюк ОлександрФК «УТК-2»6
Коріненко ВадимФК «Тальне»6
Магльований ВячеславСК «Ренет»/ФК «Шевченків край»6
Аджубей Владислав«Зоря-Академія»6
Король АртемФК «УТК-2»5
Панченко ОлександрСК «Базис-2»5
Савченко Дмитро«Урожай»5
Сініцин Нікіта«Урожай»5
Масоха Артем«Зоря-Академія»5
Кулініч Артем«Зоря-Академія»5
Лебедєв ВладиславФК «УТК-2»4
Здирко ВолодимирФК «УТК-2»4
Коноваленко ВадимФК «Тальне»4
Шульга СергійФК «Родень»4
Безпояско ОлександрСК «Ренет»/ФК «Шевченків край»4
Ветушко БогданСК «Ренет»/ФК «Шевченків край»4
Покась ВолодимирСК «Ренет»/ФК «Шевченків край»4
Таранович ОлександрСК «Ренет»/ФК «Шевченків край»4
Карпенко Вадим«Урожай»4
Краснюк НазарФК «Тальне»3
Антоненко ВіталійСК «Ренет»/ФК «Шевченків край»3
Горідько АнатолійСК «Ренет»/ФК «Шевченків край»3
Шередько МаксимСК «Базис-2»3
Дяченко Олександр«Слобода»3
Остренко Павло«Слобода»3
Доненко Іван«Зоря-Академія»3
Добровольський Тарас«Дирдин»3
Міщенко Денис«Дирдин»3
Силка Олег«Дирдин»3
Бровченко АндрійФК «УТК-2»2
Рябченко МихайлоФК «УТК-2»2
Ткач АндрійФК «УТК-2»2
Лісовий ЯнФК «УТК-2»2
Пантелей ОлександрФК «Тальне»2
Ступак СергійФК «Тальне»2
Дашко КостянтинФК «Тальне»2
Горщинський МаксимСК «Базис-2»2
Осіпчук МиколаСК «Базис-2»2
Тарасюк СтаніславСК «Базис-2»2
Полозюк БогданСК «Базис-2»2
Тепляков АртемСК «Базис-2»2
Говоров Віктор«Урожай»2
Петришин Владислав«Урожай»2
Рокицький Олександр«Урожай»2
Безродний Дмитро«Слобода»2
Броварський Максим«Слобода»2
Сахно Євгеній«Слобода»2
Ясініцький Ростислав«Слобода»2
Копиця Іван«Патріот»2
Онученко Сергій«Патріот»2
Пелих Денис«Патріот»2
Енеже Чігозі«Патріот»2
Міркулов Євген«Патріот»2
Балозян Олександр«Зоря-Академія»2
Норенко Артем«Зоря-Академія»2
Грищук Сергій«Зоря-Академія»2
Петришин Владислав«Зоря-Академія»2
Подгорський Роман«Дирдин»2
Сумченко Владислав«Дирдин»2
Мельник ОлегФК «УТК-2»1
Устенко АртемФК «УТК-2»1
Шевчук МиколаФК «УТК-2»1
Бровченко ОлександрФК «УТК-2»1
Потапов РоманФК «УТК-2»1
Раковський ОлександрФК «УТК-2»1
Рудь АртемФК «УТК-2»1
Мазур ІванФК «Тальне»1
Губа БогданФК «Тальне»1
Булига ДмитроФК «Родень»1
Секрет ОлександрФК «Родень»1
Сорока БогданФК «Родень»1
Бобінський ЄвгенСК «Ренет»/ФК «Шевченків край»1
Плахотній ВіталійСК «Ренет»/ФК «Шевченків край»1
Гринчук ЮрійСК «Базис-2»1
Ястремський БогданСК «Базис-2»1
Гріщенко ЮрійСК «Базис-2»1
Рибак МиколаСК «Базис-2»1
Бомко ВладиславСК «Базис-2»1
Пономаренко ДенисСК «Базис-2»1
Легедза ВалерійСК «Базис-2»1
Забара Максим«Урожай»1
Перовий Владислав«Урожай»1
Пустовіт Віктор«Урожай»1
Сиса Олександр«Урожай»1
Харченко Сергій«Урожай»1
Гаркуша Сергій«Слобода»1
Семенюк Ярослав«Слобода»1
Хамко Назар«Слобода»1
Боярський Роман«Патріот»1
Видиш Павло«Патріот»1
Крамаренко Дмитро«Патріот»1
Сарін Віталій«Патріот»1
Цукор Денис«Патріот»1
Охріменко Владислав«Зоря-Академія»1
Чорний Олександр«Зоря-Академія»1
Атамась Артур«Зоря-Академія»1
Котко Вадим«Зоря-Академія»1
Іщенко Віктор«Дирдин»1
Крамаренко Андрій«Дирдин»1