ЧО ЖАЙВІР-Ліга 2013-2014 р.н. 23/24

ЧО ЖАЙВІР-Ліга 2013-2014 р.н. 23/24

ТУР 1

2 - 3

ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 13-14 vs ДЮСШ Маньківка 13-14

14 - 1

“ЛНЗ-2014” Черкаси 13-14 vs ДЮСШ Драбів 13-14

1 - 2

СК «Ренет» Мліївська ТГ 13-14 vs ДЮСШ Ватутіне 13-14

3 - 0

“Дніпро-80”-2 Черкаси 13-14 vs «СДЮСШОР-Чайка» Черкаси 13-14

6 - 1

“Юність” Черкаси 13-14 vs ДЮСШ Канів 13-14

5 - 1

РФШОК Родниківка 13-14 vs ДЮСШ Монастирище 13-14

1 - 2

СК “Жашківська Громада” Жашків 13-14 vs Зоря-ДЮСШ №1 Умань 13-14

1 - 1

«Діамант» Сміла 13-14 vs «КДЮСШ-1» Черкаси 13-14

6 - 6

ДЮСШ Тальне 13-14 vs ДЮСШ Катеринопіль 13-14

0 - 9

КДЮСШ Кам’янка 13-14 vs “Дніпро-80” Черкаси 13-14

0 - 0

«СДЮСШОР-Чайка-2014» Черкаси 13-14 vs “ЛНЗ” Черкаси 13-14

ТУР 2

0 - 6

«КДЮСШ-1» Черкаси 13-14 vs “Дніпро-80” Черкаси 13-14

2 - 1

“ЛНЗ-2014” Черкаси 13-14 vs “Дніпро-80”-2 Черкаси 13-14

12 - 3

«ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 13-14 vs ДЮСШ Катеринопіль 13-14

6 - 3

ДЮСШ Драбів 13-14 vs ДЮСШ Канів 13-14

5 - 1

ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 13-14 vs РФШОК Родниківка 13-14

0 - 1

«СДЮСШОР-Чайка» Черкаси 13-14 vs “Юність” Черкаси 13-14

0 - 1

ДЮСШ Монастирище 13-14 vs СК “Жашківська Громада” Жашків 13-14

4 - 0

ДЮСШ Маньківка 13-14 vs Зоря-ДЮСШ №1 Умань 13-14

2 - 4

«Діамант» Сміла 13-14 vs «СДЮСШОР-Чайка-2014» Черкаси 13-14

7 - 2

ДЮСШ Ватутіне 13-14 vs ДЮСШ Тальне 13-14

7 - 0

“ЛНЗ” Черкаси 13-14 vs КДЮСШ Кам’янка 13-14

ТУР 3

14:00

«СДЮСШОР-Чайка-2014» Черкаси 13-14 vs «КДЮСШ-1» Черкаси 13-14

Перенесено

“Юність” Черкаси 13-14 vs “ЛНЗ-2014” Черкаси 13-14

Перенесено

“Дніпро-80”-2 Черкаси 13-14 vs ДЮСШ Драбів 13-14

15:00

РФШОК Родниківка 13-14 vs ДЮСШ Маньківка 13-14

15:00

ДЮСШ Канів 13-14 vs «СДЮСШОР-Чайка» Черкаси 13-14

Перенесено

“Дніпро-80” Черкаси 13-14 vs “ЛНЗ” Черкаси 13-14

15:00

СК «Ренет» Мліївська ТГ 13-14 vs «ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 13-14

16:00

ДЮСШ Катеринопіль 13-14 vs ДЮСШ Ватутіне 13-14

16:30

КДЮСШ Кам’янка 13-14 vs «Діамант» Сміла 13-14

13:00

СК “Жашківська Громада” Жашків 13-14 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 13-14

ТУР 4

15:00

ДЮСШ Драбів 13-14 vs «СДЮСШОР-Чайка» Черкаси 13-14

15:00

ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 13-14 vs Зоря-ДЮСШ №1 Умань 13-14

15:00

РФШОК Родниківка 13-14 vs СК “Жашківська Громада” Жашків 13-14

15:00

«СДЮСШОР-Чайка-2014» Черкаси 13-14 vs КДЮСШ Кам’янка 13-14

15:00

«Діамант» Сміла 13-14 vs “Дніпро-80” Черкаси 13-14

15:00

«КДЮСШ-1» Черкаси 13-14 vs “ЛНЗ” Черкаси 13-14

15:00

СК «Ренет» Мліївська ТГ 13-14 vs ДЮСШ Тальне 13-14

15:00

“ЛНЗ-2014” Черкаси 13-14 vs ДЮСШ Канів 13-14

15:00

ДЮСШ Маньківка 13-14 vs ДЮСШ Монастирище 13-14

15:00

“Дніпро-80”-2 Черкаси 13-14 vs “Юність” Черкаси 13-14

15:00

«ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 13-14 vs ДЮСШ Ватутіне 13-14

ТУР 5

15:00

“ЛНЗ” Черкаси 13-14 vs «Діамант» Сміла 13-14

15:00

Зоря-ДЮСШ №1 Умань 13-14 vs РФШОК Родниківка 13-14

15:00

СК “Жашківська Громада” Жашків 13-14 vs ДЮСШ Маньківка 13-14

15:00

“Юність” Черкаси 13-14 vs ДЮСШ Драбів 13-14

15:00

ДЮСШ Монастирище 13-14 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 13-14

15:00

ДЮСШ Канів 13-14 vs “Дніпро-80”-2 Черкаси 13-14

15:00

ДЮСШ Тальне 13-14 vs «ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 13-14

15:00

«СДЮСШОР-Чайка» Черкаси 13-14 vs “ЛНЗ-2014” Черкаси 13-14

15:00

КДЮСШ Кам’янка 13-14 vs «КДЮСШ-1» Черкаси 13-14

15:00

“Дніпро-80” Черкаси 13-14 vs «СДЮСШОР-Чайка-2014» Черкаси 13-14

Попередні чемпіони

ФК "УТК" 2022

ФК "УТК" 2021

ФК "Златокрай-2017" 2020