Кубок Черкащини

  
 ФІНАЛ 

“АЛЬТАЇР”

Драбів

2 червня 18:00

м. Черкаси

стадіон «Центральний»

 3100 глядачів

“ЗЛАТОКРАЙ-2017”

Золотоніський р-н.

2

пен. 5:4

перший тайм -2:1

2

Голи:   Д. Бреус (13хв.)

            А. Манасян (37хв.)

Післяматчеві пенальті: Я.Халілов, Ю.Дмитренко, Д.Бреус, Д.Ширай, В.Александров

 

Голи:   В. Панченко (33хв.)

             В. Зоря (68хв.)

Післяматчеві пенальті: В.Гамалій, В.Зоря, А.Бабенко, О.Коркішко

Не реалізував післяматчевий пенальті: В.Блонський («Златокрай-2017») – вище

 ВИЛУЧЕННЯ:

М.Безгуба (повторне попередження, 53)

Арбітр:  Олег Шкурченко (Ватутіне)

Асистенти арбітра: Михайло Білорус (Черкаси), Павло Михайлюк (Черкаси)

Четвертий арбітр: Діана Олійник (Черкаси)

Делегат-інспектор:  Володимир Заєць (Вільшана) 

«Альтаїр»: Маценко Д. (Магльований Я. 117хв.), Бичков О. (Ветушко Б. 58хв.), Олефір В., Дмитренко Ю. (Аджубей В. 70хв.), Біда С., Манасян А. (Ширай Д. 44хв.), Бреус Д., Халілов Я., Саркісян В. (Черниш Д. 95хв.), Вдовика В. (Александров В. 94хв.), Гопка О. «Златокрай-2017»:Манжела О., Аргеєв О. (Сидоренко Д. 56хв.), Безгуба М., Блонський В.Котелюх О. (Масло Д. 118хв.), Гонщик В. (Ветров А. 109хв.)Гамалій В., Зоря В., Сутула М., Коркішко О., Панченко В. (Кіт П. 77хв.)

Запасні: Ординський В. 

 Запасні:, Лебідь Д.Дробітько І., Бабенко А., Сидоренко Д.
Тренер: Роман Поліщук Тренер: Микола Безгуба

 

ФІНАЛ
2 ЧЕРВНЯ

«АЛЬТАЇР» ДРАБІВ

«ЗЛАТОКРАЙ-2017» ЗОЛОТОНІСЬКИЙ Р-Н

1/2 фіналу
(матчі-відповіді)
8 травня

«Наша Ряба» Катеринопіль

1:2

«Альтаїр» Драбів

«Златокрай-2017» Золотоніський р-н

3:1

ФК «Росава» Степанці

1/2 фіналу
(перші матчі)
27 квітня

«Альтаїр» Драбів

5:1

«Наша Ряба» Катеринопіль

ФК «Росава» Степанці

0:0

«Златокрай-2017» Золотоніський р-н

1/4 фіналу
20 квітня

ФК «УТК-2» Паланка

1:2

«Наша Ряба» Катеринопіль

«Альтаїр» Драбів

4:1

«Шевченків край» Городище

СК «Базис» Кочубіївка

3:4

«Златокрай-2017» Золотоніський р-н

ФК «Росава» Степанці

1:0

ФК «УТК» Паланка

1/8 ФІНАЛУ
14 квітня

ФК «Спартак» Золотоноша

-:+

«Альтаїр» Драбів

ФК «Косарі» Косарі

1:4

«Златокрай-2017» Золотоніський р-н

«Незабудка» Лисянка

0:11

ФК «Росава» Степанці

«Яснозір’я» Яснозір’я

0:2

ФК «Шевченків край» Городище

13 квітня

ФК «Сміла» Сміла

1:2

«Наша Ряба» Катеринопіль

«Базис-2» Кочубіївка

0:1

ФК «УТК-2» Паланка

«Граніт» Старі Бабани

1:3

СК «Базис» Кочубіївка

«Шевченків край» Звенигородський р-н

0:1

ФК «УТК» Паланка

1/16 ФІНАЛУ
6-7 квітня

ФК «Косарі» Кам’янський р-н

1:1 (пен. 3:2)

«Колос» Вільшана

«Незабудка» Лисянка

3:2

«Урожай» К.-Шевченківський

«Слобода» Червона Слобода

1:2

ФК «Росава» Степанці

ФК «Шевченків край» Городище

3:1

«Олімп» Кам’янка

«Яснозір’я» Яснозір’я

5:1

ФК «Родень» Канів

ФК «Сміла» Сміла

3:2

МСК «Дніпро» Черкаси

ФК «Шпола» Шпола

-:+

«Наша Ряба» Катеринопіль

СК «Базис-2» Кочубіївка

+:-

ФК «Авангард» Монастирище

«Отаман-Д» Маньківський р-н

-:+

ФК «УТК-2» Паланка

«Граніт» Старі Бабани

2:0

ФК «Тальне»Тальне