Вища ліга. Турнірна таблиця.

Місце КомандаІВНПМО

ФК "УТК" Уманський р-н

22173273-1854

"Альтаїр" Драбів

22163357-1951

"Златокрай-2017" Золотоніський район

22145365-2947
4

СК "Базис" Кочубіївка

22123744-3339
5

ФК "Росава" Степанці

22122844-2838
6

ФК "Колос" Чорнобай

2287736-2131
7

"ЛНЗ-Лебедин" Лебедин

22921136-529
8

"Олімп" Кам'янка

22831122-3627
9

ФК "Авангард" Монастирище

22611531-6919
10

СК "Ніка" Родниківка

22601619-9218
11

ФК "Черкащина-Академія-2" Білозір'я

22411719-2013
12

ФК "Спартак" Золотоноша

22401812-8812
 Домашні ігриВиїзні ігри
ІВНПМОІВНПMО
1
“ЛНЗ-Лебедин” (Лебедин)
550016-215642020-314
2
ФК “УТК” (Уманський р-н)
651021-316522115-88
3
“Альтаїр” (Драбів)
532010-311641119-613
4
“Златокрай-2017” (Золотоніський р-н)
741227-1213422010-68
5
“Росава-Наша Ряба” (Степанці)
650125-31551136-124
6
СК “Базис” (Кочубіївка)
532015-711620410-96
7
ФК “Колос” (Чорнобай)
623110-59522116-78
8
“Олімп” (Кам’янка)
642016-71450050-140
9
ФК “Черкаський Дніпро” (Білозір’я)
530214-6961145-144
10
ФК “Авангард” (Монастирище)
510411-22360066-230
11
ФК “Спартак” (Золотоноша)
41033-16370075-420
12
СК “Ніка” (Родниківка)
61053-28350052-270
ПоказникиГосподаріГостіРазом
Кількість зігранних матчів656565
Кількість перемог361854
Кількість нічиїх111111
Кількість голів166112278
Кількість набраних очок11965184
Середня кількість набраних очок за матч1,831,002,83

Всі голи Чемпіонату Черкаської області серед команд вищої ліги 2018 р.

Разом1 тур2 тур3 тур4 тур5 тур6 тур7 тур8 тур9 тур10 тур11 тур12 тур13 тур14 тур15 тур16 тур17 тур18 тур19 тур20 тур21 тур22 тур
“Альтаїр” Драбів28
Степанов П.4121
Білоус А.211
Ординський В.1111
Гопка О.11
Бреус Д.211
Дмитренко Ю.9121221
Гонщик В.11
Черниш Д.11
Колос О.22
Аджубей В.11
Біда С.11
Кретов М.11
Разом1 тур2 тур3 тур4 тур5 тур6 тур7 тур8 тур9 тур10 тур11 тур12 тур13 тур14 тур15 тур16 тур17 тур18 тур19 тур20 тур21 тур22тур
“Златокрай-2017” Золотоніський р-н36
Горщинський В.1221351
Алєксєєв О.3111
Хрипченко А.312
Панченко В.721211
Коркішко О.1121
Бабенко А.321
Котелюх О.11
Мітленко К.211
Блонський В.11
Гайдай С.11
Разом1 тур2 тур3 тур4 тур5 тур6 тур7 тур8 тур9 тур10 тур11 тур12 тур13 тур14 тур15 тур16 тур17 тур18 тур19 тур20 тур21 тур22тур
“ЛНЗ-Лебедин” Лебедин30
Грицай В.711113
Литовчак М.41111
Гуд Є.3111
Охременко А.321
Вакуленко А.3111
Тубольцев А.211
Дєдов С.41111
Листопад Т.211
Ткаченко В.11
Коломієць Р.11
Разом1 тур2 тур3 тур4 тур5 тур6 тур7 тур8 тур9 тур10 тур11 тур12 тур13 тур14 тур15 тур16 тур17 тур18 тур19 тур20 тур21 тур22тур
“Олімп” Кам’янка16
Доненко І.523
Левенець М.211
Гарнага С.22
Лобода В.11
Матвієнко А.3111
Підвисіцький В.312
Разом1 тур2 тур3 тур4 тур5 тур6 тур7 тур8 тур9 тур10 тур11 тур12 тур13 тур14 тур15 тур16 тур17 тур18 тур19 тур20 тур21 тур22тур
“Росава-Наша Ряба” Степанці31
Панічев О.12211224
Франчук І.22
Кисіль І.211
Болюк О.211
Столяр В.11
Вовк А.11
Понежда П.211
Франчук В.11
Чорноіван Д.211
Конюша О.211
Головко М.211
Касяненко М.211
Разом1 тур2 тур3 тур4 тур5 тур6 тур7 тур8 тур9 тур10 тур11 тур12 тур13 тур14 тур15 тур16 тур17 тур18 тур19 тур20 тур21 тур22тур
СК “Базис” Кочубіївка24
Янчук С.911223
Гріщенко Ю.5212
Вальчиковський А.3111
Панов В.11
Тепляков А.211
Каплюченко Ф.11
Новіков С.11
Кравченко С.11
Попсуй О.11
Болюк О.11
Разом1 тур2 тур3 тур4 тур5 тур6 тур7 тур8 тур9 тур10 тур11 тур12 тур13 тур14 тур15 тур16 тур17 тур18 тур19 тур20 тур21 тур22тур
СК “Ніка” Родниківка5
Лебедев В.11
Крочак Г.11
Кузьменко В.11
Трифонов О.11
Лозенко С.11
Разом1 тур2 тур3 тур4 тур5 тур6 тур7 тур8 тур9 тур10 тур11 тур12 тур13 тур14 тур15 тур16 тур17 тур18 тур19 тур20 тур21 тур22тур
ФК “Авангард” Монастирище17
Віслевський О.4112
Агарін К.11
Крамар О.211
Олійник А.211
Гамалій В.11
Горкун В.3111
Біляк О.11
Сидоренко С.11
Куць О.11
Сухецький Г.11
Разом1 тур2 тур3 тур4 тур5 тур6 тур7 тур8 тур9 тур10 тур11 тур12 тур13 тур14 тур15 тур16 тур17 тур18 тур19 тур20 тур21 тур22тур
ФК “Колос” Чорнобай26
Сутула М.112153
Керей С.11
Шульга О.61122
Кривенко Ю.211
Кривенко Р.211
Кіт П.22
Левченко Д.11
Гаврилов В.11
Разом1 тур2 тур3 тур4 тур5 тур6 тур7 тур8 тур9 тур10 тур11 тур12 тур13 тур14 тур15 тур16 тур17 тур18 тур19 тур20 тур21 тур22тур
ФК “Спартак” Золотоноша7
Давиденко І.22
Мозговой М.11
Енеже Чігозі Франціс211
Гаваргян В.22
Губа Б.11
Разом1 тур2 тур3 тур4 тур5 тур6 тур7 тур8 тур9 тур10 тур11 тур12 тур13 тур14 тур15 тур16 тур17 тур18 тур19 тур20 тур21 тур22тур
ФК “УТК” Уманський р-н33
Степанюк Ю.3111
Раковський О.7111112
Пемпем Нжоя712112
Рудь А.211
Манасян А.41111
Казанюк О.11
Дудник С.11
Подколзін Д.211
Баланюк С.11
Потапов Р.211
Олефір В.11
Горобець В.11
Єжаченко Є.11
Разом1 тур2 тур3 тур4 тур5 тур6 тур7 тур8 тур9 тур10 тур11 тур12 тур13 тур14 тур15 тур16 тур17 тур18 тур19 тур20 тур21 тур22тур
ФК “Черкаський Дніпро-2” Білозір’я19
Хачатрян А.52111
Тенжицький В.3111
Коломоєць В.22
Передерій О.11
Педько А.11
Масоха А.211
Нікішов С.211
Ткач А.11
Бойко В.111
Цокало К.1