Команди Черкащини у Всеукраїнських змаганнях

У вихідні свої чергові матчі провели представниці Уманщини в Чемпіонаті  України серед жінок (вища ліга). Команда “Ятрань” добилася виїзної нічиєї у грі проти вінницької команди “ЕМС-Поділля” – 1:1. У складі гостей відзначилася Анастасія Сіволобова на 64 хвилині матчу.

На жаль, втрачають очки у домашньому протистоянні з “Єдністю” (Плиски) уманські “Пантери”. На своєму полі, представник Черкаської області поступився з рахунком 1:2. Єдиний м’яч у складі пантер забила Діана Ковтун на 15 хвилині поєдинку.

В заключному матчі сьомого туру аматорського Чемпіонату України МСК “Дніпро” зазнав чергової поразки. Цього разу дніпряни поступилися гостям з Сумщини, одному з лідерів змагання, команді “Вікторії” з рахунком 0:3.