Чемпіонат України серед жіночих команд. Вища ліга.

Після двотижневої перерви, пов’язаної з матчами збірної України, у неділю відбулися чергові ігри Чемпіонату України серед жіночих команд за участю представників Черкащини.

На жаль, чергової поразки зазнали уманські “Пантери”. У Володимир-Волинському вони поступилися місцевим дівчатам з команди “Ладомир” – 0:3.

Невдача очікувала і іншу команду Уманщини – “Ятрань-Берестівець”. У домашній грі проти суперниць із “Злагоди-Дніпро-1” було втрачено перемогу. Маючи перевагу в один м’яч після першої половини гри, у другому таймі довести гру до приємливого для себе результату підлеглим Володимира Пею так і не вдалося. Нічийний рахунок 1:1 став підсумком домашнього поєдинку для дівчат з “Ятрань-Берестівець”.