Вольова перемога у Кубку України!

В середу ФК “Черкащина-Академія” подолала черговий етап розіграшу Кубку України. Суперником команди з Білозір’я був представник української Прем’єр ліги столичний “Арсенал-Київ”.

По ходу зустрічі академіки програвали з різницею у два м’ячі. Здавалося, що путівка до 1/8 фіналу дістанеться киянам. Але, футболісти з Білозір’я були іншої думки. На 83 хвилині Віталій Тимофієнко скоротив рахунок, а через чотири хвилини Максим Зеленевич перевів гру в доданий час. На 115 хвилині зустрічі Олег Тарасенко позбавив матч футбольної лотереї, вразивши ворота гостей.

Отже, вольова перемога “Черкащини-Академії” з рахунком 3:2 виводить команду до наступного етапу змагання. Черговий суперник визначиться після жеребкування, яке відбудеться 28 вересня.