Календар. Вища ліга.

1 тур
28-04-2018 16:00
СК «Ніка»
0 – 6
СК «Базис»
 
28-04-2018 16:00
«Златокрай-2017»
3 – 1
«Альтаїр»
 
28-04-2018 16:00
«Олімп»
0 – 0
ФК «Черкаський Дніпро-2»
 
28-04-2018 16:00
ФК «Колос»
1 – 1
«ЛНЗ-Лебедин»
 
28-04-2018 16:00
«Росава-Наша Ряба»
6 – 0
ФК «Спартак»
 
28-04-2018 16:00
ФК «Авангард»
1 – 5
ФК «УТК»
2 тур
05-05-2018 14:00
СК «Ніка»
0 – 6
ФК «УТК»
 
05-05-2018 16:00
ФК «Спартак»
2 – 1
ФК «Авангард»
 
05-05-2018 16:00
«ЛНЗ-Лебедин»
2 – 0
«Росава-Наша Ряба»
 
05-05-2018 16:00
ФК «Черкаський Дніпро-2»
3 – 0
ФК «Колос»
 
05-05-2018 16:00
«Альтаїр»
2 – 0
«Олімп»
 
05-05-2018 16:00
СК «Базис»
1 – 1
«Златокрай-2017»
3 тур
12-05-2018 16:00
ФК «Колос»
0 – 1
«Альтаїр»
 
12-05-2018 16:00
«Росава-Наша Ряба»
3 – 1
ФК «Черкаський Дніпро-2»
 
12-05-2018 16:00
ФК «Авангард»
0 – 4
«ЛНЗ-Лебедин»
 
12-05-2018 16:00
ФК «УТК»
5 – 0
ФК «Спартак»
 
12-05-2018 16:00
«Златокрай-2017»
7 – 0
СК «Ніка»
 
12-05-2018 16:00
«Олімп»
1 – 0
СК «Базис»
4 тур
19-05-2018 16:00
СК «Ніка»
1-0
ФК «Спартак»
 
14-07-2018 17:00
«ЛНЗ-Лебедин»
5:2
ФК «УТК»
 
19-05-2018 16:00
ФК «Черкаський Дніпро-2»
2-1
ФК «Авангард»
 
19-05-2018 16:00
«Альтаїр»
0-0
«Росава-Наша Ряба»
 
19-05-2018 16:00
СК «Базис»
1-1
ФК «Колос»
 
19-05-2018 16:00
«Златокрай-2017»
5-0
«Олімп»
5 тур
26-05-2018 16:00
ФК «Колос»
2-2
«Златокрай-2017»
 
26-05-2018 14:00
«Росава-Наша Ряба»
1-2
СК «Базис»
 
26-05-2018 16:00
ФК «Авангард»
1-5
«Альтаїр»
 
26-05-2018 14:00
ФК «УТК»
4-0
ФК «Черкаський Дніпро-2»
 
26-05-2018 16:00
ФК «Спартак»
0-2
«ЛНЗ-Лебедин»
 
26-05-2018 14:00
«Олімп»
3-2
СК «Ніка»
6 тур
02-06-2018 17:00
«Златокрай-2017»
1:4
«Росава-Наша Ряба»
 
02-06-2018 17:00
«Олімп»
1:1
ФК «Колос»
 
02-06-2018 17:00
СК «Ніка»
1:8
«ЛНЗ-Лебедин»
 
02-06-2018 17:00
ФК «Черкаський Дніпро-2»
7:0
ФК «Спартак»
 
04-07-2018 17:00
«Альтаїр»
1:1
ФК «УТК»
 
02-06-2018 17:00
СК «Базис»
4:2
ФК «Авангард»
7 тур
09-06-2018 17:00
ФК «Колос»
5:0
СК «Ніка»
 
09-06-2018 17:00
«Росава-Наша Ряба»
1:0
«Олімп»
 
09-06-2018 17:00
ФК «Авангард»
2:5
«Златокрай-2017»
 
09-06-2018 17:00
ФК «УТК»
2:1
СК «Базис»
 
09-06-2018 17:00
ФК «Спартак»
1:7
«Альтаїр»
 
04-07-2018 17:00
«ЛНЗ-Лебедин»
2:0
ФК «Черкаський Дніпро-2»
8 тур
16-06-2018 17:00
СК «Ніка»
1:2
ФК «Черкаський Дніпро-2»
 
16-06-2018 17:00
«Альтаїр»
1:1
«ЛНЗ-Лебедин»
 
16-06-2018 17:00
СК «Базис»
5:1
ФК «Спартак»
 
16-06-2018 17:00
«Златокрай-2017»
2:2
ФК «УТК»
 
16-06-2018 17:00
«Олімп»
2:1
ФК «Авангард»
 
16-06-2018 17:00
ФК «Колос»
2:1
«Росава-Наша Ряба»
9 тур
23-06-2018 17:00
«Росава-Наша Ряба»
6:0
СК «Ніка»
 
23-06-2018 17:00
ФК «Авангард»
2:8
ФК «Колос»
 
23-06-2018 17:00
ФК «УТК»
2:0
«Олімп»
 
23-06-2018 17:00
ФК «Спартак»
1:9
«Златокрай-2017»
 
23-06-2018 17:00
«ЛНЗ-Лебедин»
3:0
СК «Базис»
 
23-06-2018 17:00
ФК «Черкаський Дніпро-2»
1:3
«Альтаїр»
10 тур
30-06-2018 17:00
СК «Ніка»
0:6
«Альтаїр»
 
30-06-2018 15:00
СК «Базис»
4:2
ФК «Черкаський Дніпро-2»
 
30-06-2018 17:00
«Златокрай-2017»
0:4
«ЛНЗ-Лебедин»
 
30-06-2018 17:00
«Олімп»
9:3
ФК «Спартак»
 
30-06-2018 17:00
ФК «Колос»
0:0
ФК «УТК»
 
30-06-2018 17:00
«Росава-Наша Ряба»
8:0
ФК «Авангард»
11 тур
07-07-2018 17:00
ФК «Авангард»
6:0
СК «Ніка»
 
07-07-2018 17:00
ФК «УТК»
7:1
«Росава-Наша Ряба»
 
07-07-2018 17:00
ФК «Спартак»
0:6
ФК «Колос»
 
07-07-2018 17:00
«ЛНЗ-Лебедин»
4:0
«Олімп»
 
07-07-2018 17:00
ФК «Черкаський Дніпро-2»
1:2
«Златокрай-2017»
 
07-07-2018 17:00
«Альтаїр»
2:1
СК «Базис»

Попередні чемпіони

ФК "УТК" 2022

ФК "УТК" 2021

ФК "Златокрай" 2020