Анонс перших матчів півфіналу Кубку Черкаської області «Кубок Героїв ЗСУ»

15 червня відбудуться перші матчі півфіналу Кубка Черкаської області «Кубок Героїв ЗСУ».

СК Карбон – ФК УТК

Минулого року ці команди зустрічалися в Кубку Черкаської області. Тоді перемогу здобули футболісти УТК, та й у підсумку стали володарями Кубка Черкащини.
Цього року Карбон вже здобував перемогу над тепличниками 2:0, сталося це у 3-му турі DEFENDA-Ліги, тоді за Карбон відзначилися Матвій Глущенко та Вадим Тенжицький. Підтвердити статус найтитулованішої команди Черкаської області УТК спробує вже цієї суботи.
Пряму трансляцію цієї гри ви зможете переглянути на нашому ютуб каналі.

Олімп – Ураган-Цетус

В другій парі півфіналу зустрінуться команди які ще ніколи не вигравали Кубок Черкаської області. Ураган-Цетус у 2013 році (команда мала назву «Ураган» Кривоносівка) грали у фіналі Кубка Черкаської області де програли ФК «Зоря» Білозір’я 4:2. З того часу команда встигла припинити існування та через 9 років відродитись змінивши прописку та додати до назви команди приставку Цетус. Цього року команди вже зустрічалися між собою в першому турі DEFENDA-Ліги, тоді мінімальну перемогу здобули Черкащани, єдиний гол в грі на свій рахунок записав Макар Погребняк. Олімп у 2022 році брав участь в благодійному турнірі Кубок Героїв ЗСУ, тоді команда Віталія Вагіна дійшла до фіналу де поступилися ФК «УТК» 3:1.
Як команди зіграють між собою дізнаємось вже цієї суботи.
Онлайн-трансляція запланована на нашому ютуб каналі.

Попередні чемпіони

СК "Профіспорт" 2023

ФК "УТК" 2022

ФК "УТК" 2021