Вітання Леоніду Николюку!

30 червня, свій 80-річний ювілей відзначає уславлений Черкаський футболіст,  майстер спорту СРСР Леонід Сергійович Николюк. 

Протягом десяти сезонів (1962 – 1971р.р.) він захищав кольори та був незмінним капітаном Черкаських команд майстрів «Колгоспник», а потім «Дніпро»,  зігравши за них понад 300 матчів.

У 1967 році здобув срібло всесоюзного чемпіонату серед команд класу «Б», увійшов до списку 30 найкращих гравців УРСР та став першим майстром спорту з футболу на Черкащині. За заслуги перед українським футболом у 2004 році  нагороджений державною нагородою – медаль «За працю і звитягу».

Після завершення футбольної кар’єри гравця він брав активну участь у вихованні підростаючого покоління. Протягом 2004 – 2015 років очолював обласний штаб клубу «Шкіряний м’яч» та був членом контрольно-дисциплінарного комітету ФФЧО.

Від імені Федерації футболу області та себе особисто висловлюю сердечні вітання з нагоди Вашого ювілею від Дня народження. Найщиріші і теплі слова – людині, що залишила помітний слід в історії Черкаського та українського футболу. 

Бажаю Вам шановний Леоніде Сергійовичу міцного здоров’я,  спортивного довголіття та мирного неба над головою.

З повагою

Голова Федерації футболу 

Черкаської області,

Народний депутат України                                   Владислав Голуб

     

З нагоди 80-річчя від Дня народження та вагомий особистий внесок у розвиток футболу на Черкащині, Українська Асоціація футболу нагородила  Леоніда Сергійовича Николюка медаллю «За заслуги».

Попередні чемпіони

УТК 2021

Златокрай 2020

Альтаїр 2019