Уроки футболу від ветеранів збірної України на Черкащині

6 липня ветеранів збірної України приймали в Корсуні-Шевченківському, що на Черкащині. Команда «Урожай» виявилася гідним супротивником, але збірна врешті перемогла — 3:1. Цей матч був присвячений підтримці військових на сході нашої країни, в рамках соціального проекту  «Відкриті уроки футболу».

У Корсуні-Шевченківському кольори України захищали: Сергій Нагорняк, Юрій Максимов, Володимир Єзерський, Святослав Сирота, Віталій Самойлов, Андрій Оксимець, Олександр Венглинський, Микола Іщенко, Андрій Хомин, Віктор Уляницький, Володимир Бондаренко, Богдан Шершун, В’ячеслав Свідерський та Євген Луценко. Генеральним партнером турне збірної ветеранів виступає ТОВ «Агробізнес», підтримку надають Українська асоціація футболу та Асоціація ветеранів футболу України.

Перед грою збірної на стадіоні “Колос” віце-президент УАФ Олег Протасов вручив м’яч та пам’ятний диплом кожному юному учаснику проекту.

«Приємно дивитися в обличчя дітей, бачити, з якою пристрастю вони займаються футболом, опановують технічні прийоми, виконують усі настанови тренерів, — відзначив Олег Валерійович. — Удвічі приємніше, що серед футболістів багато дівчат, це також один із пріоритетних напрямків діяльності УАФ. У Корсуні-Шевченківському чудова інфраструктура, на трибунах багато глядачів. Після проведення майстер-класу є можливість на власні очі побачити у грі справжніх майстрів футболу, а потім поспілкуватися чи зробити з ними фото. Такі заходи є дуже важливими з точки зору популяризації футболу, вони мають якомога частіше проводитися в усіх куточках України».

Власне після всіх урочистостей пролунав довгоочікуваний стартовий свисток арбітра. Уже в першому таймі зірки провели у ворота суперників три м’ячі. Причому два з них забив Володимир Бондаренко, який зробив собі чудовий подарунок до дня народження. Ще один м’яч — в активі Миколи Іщенка. У другому таймі розрив у рахунку скоротив нападник господарів Сергій Гончаров.

«Мені сподобалася гра, місцева команда виглядала непогано, — поділився враженнями Анатолій Дем’яненко. — Ми кожного тижня проводимо матчі в різних містах України, граємо за наших військових, популяризуємо футбол. Я був на відкритті стадіону в Корсуні-Шевченківському три роки тому, і сьогодні тут так само сучасно й красиво, як і тоді. Добре, що в місті є господар, який опікується футбольним господарством. Це в першу чергу потрібно дітям, які роблять перші кроки у футболі, аматорським колективам. Що стосується нашої збірної, то її організатор Олег Собуцький має великі плани на найближчі місяці. Заплановані поїздка та матчі на Сході України, у серпні ми маємо відвідати Канаду, де мешкає численна діаспора. Ще один важливий поєдинок, присвячений 125-річчю українського та львівського футболу, проведемо 14 липня у Львові на «Арені Львів» проти ветеранів «Карпат».

За даними сайту УАФ. Фото прес-служби Асоціації ветеранів футболу України.

Попередні чемпіони

СК "Профіспорт" 2023

ФК "УТК" 2022

ФК "УТК" 2021