ЄВРО-2020. ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРОДАЖУ КВИТКІВ НА МАТЧ УКРАЇНА — ПОРТУГАЛІЯ

14 жовтня в Києві на НСК «Олімпійський» відбудеться кваліфікаційний матч Євро-2020 Україна — Португалія (початок — о 21.45). Безумовно, ця гра є найочікуванішою для українських уболівальників, адже поєдинок із чинними чемпіонами Європи обіцяє бути запеклим.

Тож, зважаючи на значний ажіотаж навколо матчу Україна — Португалія, інформуємо, що продаж квитків буде відбуватися в декілька етапів і виключно на сайті ticketsbox.com.

Перший етап продажу

17 вересня продаж квитків на матч Україна — Португалія буде відкрито лише для тих уболівальників, які придбали он-лайн квитки на поєдинок Україна — Литва, а також власників картки вболівальника Укргазбанку.

Власники картки вболівальника Укргазбанку зможуть придбати квиток за допомогою самої картки.

Ті вболівальники, що придбали квитки на матч Україна — Литва, отримають листи на електронну адресу з інструкцією щодо придбання квитків. Власники картки вболівальника отримають sms на номер свого мобільного телефону.

Скористатися своїм правом першочергового придбання квитків можна в період із 17-го по 19 вересня 2019 року.

Одночасно кожен, хто придбає квиток на матч Україна — Литва в цей період, також отримає право придбання квитків на матч Україна — Португалія, але виключно в період із 17-го по 19 вересня 2019 року.

Другий етап продажу

20 вересня стартує другий етап продажу квитків, які залишаться невикупленими після першого етапу.

Вартість квитків — 150—800 грн.

Ще раз звертаємо увагу на те, що квитки на матч, як завжди, будуть іменними, і перед входом на стадіон буде здійснюватися перевірка наявності квитків та їхня звірка з документами.

Також інформуємо, що продажу квитків у касах не буде.

Умови продажу он-лайн:

— одна особа може придбати не більше чотирьох квитків;

— для придбання квитків необхідно ввести: ПІБ, серію та номер паспорта, ІПН, номер мобільного телефону, електронну адресу, дату народження та місце проживання всіх осіб, на яких купуються квитки;

— у разі, якщо квитки купуються на особу віком до 16-ти років, вказуються дані свідоцтва про народження;

— після здійснення процедури оплати на електронну адресу замовника буде надіслано всі іменні електронні квитки для кожної особи окремо;

— уболівальник купує квиток на певний сектор, ряд, місце;

— квитки поверненню та обміну не підлягають. 

Скористайтеся своїм правом першочергового придбання квитків на матч Україна — Португалія та вболівайте за головну команду країни в кожному поєдинку!

Попередні чемпіони

СК "Профіспорт" 2023

ФК "УТК" 2022

ФК "УТК" 2021