На Звенигородщині вшанували пам’ять футболістів

Минулої суботи на стадіоні ім. Т.Г. Шевченка вже вдруге, за організації та підтримки Звенигородської районної ради та в рамках Тижня масового футболу УЕФА, відбувся «Турнір пам’яті легенд Звенигородського футболу». В змаганнях взяли участь ветерани футболу віком від сорока років, з трьох районів – Звенигородського, Маньківького та Лисянського.

Під час проведення урочистої частини голова районної ради запросив на поле та вручив медалі учасників турніру, команду – ветеранів футболу, які в різні часи, на різних стадіонах відстоювали честь Звенигородщини.

Та була й ще одна команда – команда легенд Звенигородського футболу, котра складалася з футболістів, яких вже немає серед нас. Їхні портрети під звуки пісні «Віват король» та оплески вболівальників винесли на поле гравці Звенигородської команди, окремі з яких, як і глядачі не стримували сліз, адже знали легенд та грали з ними в одних футбольних клубах.

До команди пам’яті ввійшли:
Дєньгін Рудольф (Дзінь) – центральний нападаючий
Завальнюк Микола – нападаючий
Віноградов Віктор (Херсон) – нападаючий
Булах Віктор – півзахисник
Козіцький Анатолій (Мізон) – захисник
Петров Павло – півзахисник
Калита Василь (Сільва) – лівий захисник
Корчевич Микола – центральний півзахисник
Задорожко Олександр – нападаючий
Коваль Віктор – захисник
Князев Анатолій (Князь) – нападаючий
Сухомлин Борис – півзахисник
Александров Федір – нападаючий
Бедратий Олександр – воротар
Ляпун Олег – нападаючий
Сазонтов Вадим (Марадона) – нападаючий
Бебешко Олександр (Бартез) – воротар
Струтинський Микола – нападаючий

Дипломами районної ради і пам’ятними подарунками нагороджено багаторічного активного вболівальника і фаната футболу – Семенюка Володимира Вікторовича; медичну сестру Звенигородської дитячо-юнацької спортивної школи – Федяєву Аліну Петрівну; людину, яка протягом багатьох років вносила свій вагомий вклад у розвиток футболу Звенигородщини, директора державного підприємства «Звенигородське лісове господарство» – Проценка Анатолія Петровича.

Голова районної ради Кучер Володимир Петрович висловив щиру подяку за організацію проведення футбольного турніру і вручив пам’ятні подарункидепутатам районної ради: Алексєєву Юрію Олександровичу, Фільченкову Юрію Євгенійовичу, Поліщуку Олексію Васильовичу, Міняйлу Володимиру Васильовичу та Лебединцю Сергію Миколайовичу.
А далі був видовищний футбол у виконанні майстрів-ветеранів, який ще раз підтвердив, що в цьому виді спорту немає вікових обмежень, адже найстаршому його учасникові пішов сімдесят четвертий рік.

У перервах між матчами дарували своє співоче мистецтво працівники районного будинку культури та учні дитячої школи мистецтв. А для вболівальників та юних футболістів проводилися футбольні конкурси з креативними призами. Перемога в турнірі за результатами двох переконливих перемог дісталася Маньківській команді, другою стала команда Лисянського району, Звенигородщина посіла третє місце. Всі команди-учасники нагороджено кубками, а гравців пам’ятними медалями. Відзнаки отримали також найстарші гравці команд. У Лисянської команди Пошелюшний Василь – сорок вісім років, у Маньківської команди – Гучок Олександр – п’ятдесят дев’ять років, у Звенигородчан – Борщенко Іван – сімдесят три роки. До речі він виявився і самим найстаршим гравцем турніру.

Попередні чемпіони

УТК 2021

Златокрай 2020

Альтаїр 2019