Чемпіонат Черкаської області серед аматорських команд вищої ліги. 17 тур.

Долю переможця чемпіонату області могло бути вирішено за тур до кінця змагання. Лідер турніру спортивний клуб “Базис” приймав на своєму полі головного конкурента за чемпіонське звання драбівський “Альтаїр”. Нагадаємо, що перед початком зустрічі суперників розділяло у турнірній таблиці лише одне очко. Отже, тільки перемога господарів поля дозволяла достроково оголосити нового Чемпіона Черкащини. Але, голи гравців гостей Дениса Бреуса та Артема Охременко, відповідно на 48 та 51 хвилині, відстрочили долю чемпіонського звання до останнього туру. Гравці “Базиса” змогли відповісти лише влучним пострілом Сергія Янчука на 76 хвилині зустрічі.

У протистоянні претендентів на місце у призовій трійці у Золотоноші між командами “Златокрай-2017” та ФК “УТК”, гості святкували перемогу з рахунком 3:0, також додавши інтриги в змагання щодо розподілу призерів до останнього туру.