Фінальні матчі Першості Черкаської області серед аматорських команд першої ліги

Торішній переможець першості Черкаської області серед аматорських команд першої ліги ФК “УТК-2” 3 листопада вийшов на поле стадіону “Колос” в Корсунь-Шевченківському щоб відстояти свій титул у фінальній грі проти “Колоса” з Вільшани. Нагадаємо, що за підсумками попередньому етапу змагання саме ці колективи здобули право на боротьбу за призи турніру від групи “Б”. Таким чином, фінальний матч став третім за рахунком протистоянням  між суперниками у рамках проведення цьогорічної першості. Нічия 1:1 і виїзна перемога чинного чемпіона ліги з рахунком 2:1 – такі результати були зафіксовані на груповій стадії змагання у протистоянні фіналістів.

У сьогоднішньому матчі гравці ФК “УТК-2” виглядали більш мотивованими. Їхня гра втілилася в хет-трик Романа Потапова, який приніс перемогу футболістам з Паланки і дозволив зберегти за собою звання сильнішої команди першої ліги.

Головному протистоянню ліги передував матч за бронзові нагороди змагання, в якому городищенський ФК “Шевченків край” у безкомпромісній боротьбі подолав опір команди “Яснозір’я” з рахунком 3:2.

Нагадаємо, що всі учасники фінального турніру, окрім ФК “УТК-2”, отримали право підвищення в класі на наступний сезон.

[table id=276 /]

Попередні чемпіони

СК "Профіспорт" 2023

ФК "УТК" 2022

ФК "УТК" 2021