Змагання обласної дитячо-юнацької футбольної ліги

Завершилось перше коло чемпіонату Черкаської області з футболу сезону 2019-2020 років серед дитячо-юнацьких команд трьох вікових категорій, в якому беруть участь 61 команда.

2007-2008 р.р.н.

1 група

   

І

В

Н

П

СМ

О

1

«Дніпро-80-2» Черкаси

6

5

1

24-7

16

2

«Дніпро-80» Черкаси 

6

5

1

32-3

15

3

ДЮСШ Канів 

6

3

1

2

20-15

10

4

ДЮСШ Золотоноша

6

2

1

3

10-15

7

5

РК ДЮСШ Золотоніський р-н

6

2

4

9-12

6

6

ДЮСШ Чорнобай

6

1

2

3

8-23

5

7

«Росава» Степанці

6

1

5

4-32

1

2 група

   

І

В

Н

П

СМ

О

1

СДЮСШОР Черкаси 

6

6

35-4

18

2

«Дніпро» Черкаси

6

5

1

26-7

15

3

ФШМ «Явір» Черкаси

6

4

2

33-8

12

4

ДЮСШ «Олімп» Сміла 

6

2

4

3-17

6

5

КДЮСШ «Олімп» Кам’янка 

6

2

4

10-8

6

6

«Черкащина» Білозір’я 

6

1

1

4

4-37

4

7

ДЮСШ Чигирин

6

1

5

5-35

1

3 група

   

І

В

Н

П

СМ

О

1

«Явір-Олімп» Сміла

6

5

1

44-5

16

2

«ДЮСШ-1» Ватутіне

6

5

1

35-11

16

3

«ДЮСШ-Корсунь» К.-Шевченківський 

6

3

1

2

15-18

10

4

«ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ

6

3

3

23-17

9

5

ДЮСШ Шполянської ОТГ

6

2

4

7-29

6

6

«Юність»-ДЮСШ Городищенський р-н 

6

1

1

4

12-34

4

7

«ДЮСШ-2» Ватутіне

6

6

4-26

4 група

   

І

В

Н

П

СМ

О

1

ДЮФК «Юність-Базис-2» Уманський р-н 

7

6

1

39-1

19

2

ДЮСШ Тальне 

7

5

2

17-8

17

3

РДЮСШ Маньківка

7

5

1

1

21-8

16

4

ДЮФК «Юність-Базис» Уманський р-н 

7

3

4

16-14

9

5

«Фортуна» Христинівка

7

3

4

11-12

9

6

ДЮСШ Монастирище 

7

3

4

12-23

9

7

ДЮСШ Жашків

7

1

6

7-30

1

8

ДЮКФП «Олімп» Христинівка

7

1

6

9-36

1

2005-2006 р.р.н.

1 група

   

І

В

Н

П

СМ

О

1

«СДЮСШОР-Чайка» Черкаси

6

6

31-1

18

2

«Дніпро-80» Черкаси 

6

5

1

31-3

15

3

«Дніпро-80-2» Черкаси 

6

4

2

13-5

12

4

ДЮСШ Канів 

6

2

4

9-14

6

5

«Юність»-ДЮСШ Городищенський р-н

6

2

4

19-24

6

6

ФК «Атлетик» Черкаси

6

1

5

5-33

3

7

РК ДЮСШ Золотоніський р-н

6

1

5

7-35

3

2 група

   

І

В

Н

П

СМ

О

1

ДЮСШ Тальне 

5

5

17-8

15

2

ДЮСШ Звенигородка 

5

2

1

2

11-12

7

3

«ДЮСШ-Корсунь» К.-Шевченківський

5

2

3

17-15

6

4

ДЮСШ Ватутіне 

5

2

3

13-13

6

5

ДЮСШ «Колос» Катеринопіль

5

2

3

14-21

6

6

РДЮСШ Маньківка

5

1

1

3

14-17

4

3 група

   

І

В

Н

П

СМ

О

1

КДЮСШ «Олімп» Кам’янка 

6

5

1

27-5

16

2

СДЮСШОР Черкаси 

6

4

1

1

14-5

13

3

«Дніпро-80-3» Черкаси 

6

3

1

2

15-12

10

4

«Явір-Олімп» Сміла

6

3

3

10-15

9

5

ФШМ «Явір» Черкаси 

6

2

1

3

6-16

7

6

ДЮСШ «Олімп» Сміла

6

2

4

14-14

6

7

ДЮСШ Золотоноша 

6

6

7-26

2003-2004 р.р.н.

1 група

   

І

В

Н

П

СМ

О

1

«Дніпро» Черкаси 

6

5

1

14-6

15

2

«Дніпро-80» Черкаси 

5

3

2

30-7

11

3

«Дніпро-80-2» Черкаси 

6

3

2

1

24-6

11

4

РК ДЮСШ Золотоніський р-н 

6

3

1

2

14-3

10

5

ДЮСШ Шполянської ОТГ

5

2

1

2

17-10

7

6

«Юність»-ДЮСШ Городищенський р-н 

6

1

5

4-43

3

7

«Черкащина» Білозір’я

6

6

3-31

Матч ДЮСШ Шполянської ОТГ – «Дніпро-80» Черкаси перенесено на весну наступного року.

2 група

   

І

В

Н

П

СМ

О

1

ДЮСШ Монастирище 

4

4

14-4

12

2

«УТК-ДЮСШ» Умань

4

2

1

1

16-8

7

3

РДЮСШ Маньківка

4

1

2

1

10-10

5

4

«ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 

4

1

1

2

13-12

4

5

ДЮКФП «Олімп» Христинівка

4

4

3-22

Друге коло та фінальні турніри цих змагань проводитимуться весною та влітку наступного року.

Попередні чемпіони

УТК 2021

Златокрай 2020

Альтаїр 2019