Переможці та лауреати футбольного 2019 року

Федерація футболу Черкаської області, її профільні комітети та тренери команд-учасниць обласних змагань з футболу визнали кращими за підсумками 2019 року:

Районні і міські спортивні організації та федерації футболу

1     Уманський район (нач. відділу освіти, молоді  та спорту  Бондар Борис, голова федерації футболу Баланюк Артем) 

    Золотоніський район (зав. сектору у справах молоді та спорту Рибак Наталія, голова федерації     футболу Хлипа Михайло)

3     місто Умань (нач. відділу з питань   фізичної культури і спорту Ремез Ольга, голова федерації футболу Карнаушенко Олександр)

Дитячо-юнацькі спортивні заклади

1               ДЮСШ «Дніпро-80» м. Черкаси (директор – Бойко Олександр) 

2     ДЮСШ № 1 м. Умань (директор – Грязнов Владислав)

3     КЗ «ОСДЮСШОР» м. Черкаси (директор – Сіренко Леонід)

ксандр)

Футболісти (чоловіки) аматорських команд

Найкращі футболісти

  1. Янчук Сергій СК «Базис»
  2. Дмитренко Юрій «Альтаїр»
  3. Халілов Ягуф «Альтаїр»

Воротарі

  1. Сорокін Олексій ФК «Росава»
  2. Манжела Олександр «Златокрай-2017» 
  3. Єрошов Віктор ФК «УТК»

Захисники

  1. Дмитренко Юрій «Альтаїр»
  2. Подколзін Дмитро ФК «УТК»
  3. Каплюченко Федір СК «Базис»

Напівзахисники

 

  1. Халілов Ягуф «Альтаїр»
  2. Потапов Роман ФК «УТК»
  3. Біда Сергій «Альтаїр»

Нападники

  1. Янчук Сергій СК «Базис»
  2. Оганесов Антон «Олімп»
  3. Зоря Віталій «Златокрай-2017»

Бомбардири Чемпіонату області (вища ліга)

  1. Оганесов Антон «Олімп» – 21 м’яч
  2. Янчук Сергій СК «Базис» – 14 мячів 
  3.  Зоря Віталій «Златокрай-2017» – 13 мячі

Футболістки (жінки)

  1. Білокур Оксана «Пантери»
  2. Янчук Поліна «Пантери»/«Ятрань-Берестівець» 
  3. Денищич Марія «Ятрань-Берестівець» 

Тренери аматорських команд

  1. Поліщук Роман «Альтаїр»
  2. Янчук Сергій  СК «Базис»

3. Казанюк Олександр ФК «УТК»

Тренери дитячо-юнацьких спортивних закладів

  1. Деренюк Юрій ДЮСШ № 1 м. Умань
  2. Борисюк Євген КЗ «ОСДЮСШОР» м. Черкаси

3. Горкун Валентин ДЮСШ «Дніпро-80» м. Черкаси

Вчителі-тренери закладів середньої освіти

  1. Ткаченко Олександр ЗОШ № 2 м. Ватутіне
  2. Виноградов Володимир  ЗОШ № 1 смт. Маньківка

3. Козин Микола ЗОШ № 3 м. Канів

Арбітри обласних змагань

  1. Цибулько Євгеній м. Канів
  2. Шкурченко Олег м. Ватутіне
  3. Залозний Віталій м. Городище

Меценати

  1. Кравченко Дмитро – голова наглядової ради групи компаній «ЛНЗ»
  2. Плічко Григорій – директор Драбівського ПП «Альтаїр»
  3. Осадчий Володимир – директор ФГ «Агрофірма Базис» Кочубіївка

Засоби масової інформації

  1. Газета «Вечірні Черкаси»
  2. Інтернет-портал «Черкаський спорт»
  3. Сайт «Футбол Уманщини від Ігоря Соболенка»

Зазначимо, що підсумки роботи районних і міських спортивних організацій та федерацій футболу визначалися згідно виконання ними обласної, районних і міських програм розвитку футболу на основі організаційної роботи та практичної діяльності по залученню різних верств населення до занять футболом, участі команд в районних, міських, обласних і Всеукраїнських змаганнях, підготовці тренерів, арбітрів, вчителів ЗОШ, будівництва і належного утримання футбольної інфраструктури, іншої діяльності та затверджені спільно з обласним управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту. 

Кращі футболісти і тренери аматорських команд та арбітри визначалися із  числа учасників обласних змагань.

Тренерами аматорських команд на визначення кращими було запропоновано 32 футболісти, 6 тренерів та 12 арбітрів.

Попередні чемпіони

УТК 2021

Златокрай 2020

Альтаїр 2019