ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО КВИТКІВ НА ЄВРО-2020

Якщо не вдалося придбати квитки на матчі фінальної частини чемпіонату Європи 2020 року, ще буде можливість стати володарем бажаних перепусток.
У березні буде відкрито офіційну платформу УЄФА з перепродажу квитків на майбутні поєдинки. Вона дозволить фанатам запропонувати свої квитки для перепродажу за номіналом через euro2020.com/tickets. Платформа надасть можливість:
 
— купити квитки на матчі, якщо хтось не зможе їх відвідати;
 
— продати свій квиток, якщо ви не можете відвідати матч.
 
Єдине виключення — квитки Follow my Team, перепродаж яких не здійснюватиметься.
Портал із перепродажу квитків відкриється в березні 2020 року та буде доступний для прихильників футболу, які придбали квитки в серпні 2019-го або в січні 2020 року. Він дозволить уболівальникам безпечно купувати квитки в інших уболівальників через офіційний канал продажу УЄФА та виключить ризик придбання недійсних або підроблених квитків. 
 

Обов’язкова умова оплати квитків 

 
Уже скоро всі, хто подавав заявку на квитки на матчі нашої збірної на Євро-2020, отримають відповідь. Звертаємо вашу увагу на те, що в разі, якщо заявка буде успішною, вам необхідно буде ввести дані своєї банківської картки, і з неї відразу будуть зняті кошти. Тому радимо завчасно потурбуватися про те, аби відповідна сума була в наявності на картці.
Якщо платіж буде відхилено, у вас буде можливість спробувати ще раз з іншою кредитною/дебетовою карткою або зв’язатися з вашим банком. Оплата здійснюватиметься в євро по курсу на момент її здійснення. Якщо ви не оплатите всі квитки (на всі матчі), які були надані вам, до визначеного терміну, усю вашу заявку буде анульовано.
Також звертаємо вашу увагу, що, згідно з правилами УЄФА, квитки не можна повертати, дарувати чи розігрувати.

Попередні чемпіони

СК "Профіспорт" 2023

ФК "УТК" 2022

ФК "УТК" 2021