ДЮФЛ ПРОПОНУЄ УАФ ЗАТВЕРДИТИ ДОСТРОКОВЕ ЗАВЕРШЕННЯ ЧЕМПІОНАТУ

05 травня в Будинку футболу відбулося засідання робочої групи щодо можливого продовження або зупинки чемпіонату України у змаганнях ДЮФЛ у зв’язку із ситуацією з поширенням COVID-19.

У роботі зібрання взяли участь перший віце-президент УАФ Вадим Костюченко, президент ДЮФЛУ Віталій Борт, перший віце-президент ДЮФЛУ Станіслав Кочубинський, виконавчий директор ДЮФЛУ Юрій Жабинський, віце-президент ДЮФЛУ Валерій Золотухін, віце-президент ДЮФЛУ, директор дитячої академії «Динамо» Олександр Іщенко та наставник академії «Шахтаря» Ігор Леонов.

Враховуючи призупинку всіх спортивних змагань на території України й карантинні заходи, які були застосовані Кабінетом Міністрів України в рамках боротьби з поширенням коронавірусу, розглядалося питання доцільності продовження чемпіонату України в ДЮФЛ у сезоні-2019/2020. Перший віце-президент УАФ Вадим Костюченко повідомив присутнім, що керівництво асоціації проводить регулярні консультації з Міністерством охорони здоров’я та Міністерством освіти і науки України, тому, враховуючи ситуацію, вніс пропозицію не поновлювати чемпіонат України в ДЮФЛ.

«Без сумніву, під час пандемії і карантину ми не маємо права ризикувати здоров’ям дітей. Тому, керуючись підсумками переговорів з міністерствами, ми не можемо продовжувати чемпіонат України в ДЮФЛ, до закінчення якого командам залишилось провести сім турів. Ми приймаємо таке рішення, враховуючи недавній досвід таких країн, як Португалія та Італія, які теж не будуть поновлювати футбольні сезони в дитячих лігах. Крім того, до 1 вересня відкладаються всі матчі національних юнацьких збірних України. Але, якщо ситуація з пандемією COVID-19 покращиться, ми зможемо розглянути можливість у вересні розпочати новий футбольний сезон у дитячо-юнацькому футболі», — наголосив Вадим Костюченко.

Усі результати, які були зафіксовані в турнірних таблицях чемпіонату ДЮФЛУ на момент зупинки змагань, залишаються незмінними й заморожуються. Призери та команди, які залишають чемпіонат, у цьому сезоні, враховуючи ситуацію, визначатися не будуть.

Рішення робочої групи щодо зупинки чемпіонату України в ДЮФЛ найближчим часом розгляне Виконком ДЮФЛУ, після чого воно набере офіційного статусу.

Попередні чемпіони

СК "Профіспорт" 2023

ФК "УТК" 2022

ФК "УТК" 2021