Команди Черкащини у Всеукраїнських змаганнях

У неділю оновлений МСК “Дніпро” після тривалої перерви нарешті продовжив турнірний шлях у другої групі аматорського Чемпіонату України. На рідному стадіоні у Черкасах місцеві гравці здобули впевнену перемогу над київським “Атлетом” з рахунком 6:1. У складі дніпрян відзначилися Вадим Чорний (2хв., 80хв.), Ярослав Савісько (4), Максим Авер’янов (9), Денис Шурубура (39), Андрій Сторчоус (+43).

Переїзд до с. Щасливе (Київська область) не допоміг перервати програшну серію футболістам “Черкащини”. У матчі 21 туру Чемпіонату України серед команд першої ліги представник Черкаської області поступився харківському “Металісту-1925” – 1:4. Єдиний м’яч у ворота гостей на 87 хвилині забив Ростислав Тарануха.