Аматорське дербі

Значно зміцнилий після тривалої перерви черкаський “Дніпро”, мета якого у наступному сезону участь у змаганні серед професіоналів другої ліги ПФЛ, дав бій в останньому матчі аматорського сезону одному з лідерів другої групи турніру “ЛНЗ-Лебедину” зі Шполянщини. Підопічні Василя Гречаного, серед яких багато іменитих гравців, які залишили свій слід у футбольній історії країни, не збиралися поступатися амбіційній команді Ігоря Столовицького, і перші відкрили рахунок на полі знайомого всім стадіону КП “Центральний”. Колишня зірка сімферопольської “Таврії” Олександр Ковпак розписався у воротах господарів. До перетену екватору поєдинку він відзначився “дублем”, подвоївши рахунок у грі. По перерві, Вадим Чорний скоротив відставання, проте гол Романа Локтіонова зафіксував остаточний результат матчу – 1:3 на користь лебединців, які здобули право на участь у фінальному етапі турніру.