1/8 Кубку Черкащини

Нарешті стартував Кубок області з футболу. Життєві реалії перенесли початок змагання з традиційно весняної пори на пору осінню.

На стадії 1/8 фіналу вищолігові команди відправилися в гості до представників цьогорічного розіграшу першої ліги. Лише команда “УТК“, у зв’язку із відмовою другої команди кочубіївського “Базису”, заздалегідь забезпечила собі місце у чверть фіналі турніру. Іншим довелося це право виборювати на футбольному полі.

Тільки дві команди із нижчого дивізіону потрапили до вісімки учасників наступного етапу — це ФК “УТК-2” та “Сміла”, які подолали опір аутсайдерів вищої ліги, відповідно, монастирищенського “Авангарду” та канівського “Роденю“.

Близький до однієї четвертої був городищенський “Шевченків край”, який звів до результативної нічиєї основний час протистояння з “Росавою” – 3:3. Але додаткові хвилини гри дозволили більш досвідченим футболістам зі Степанців здобути важку перемогу над своїми опонентами.