Команди Черкащини у Всеукраїнських змаганнях

В драматичному виїзному матчі проти маріупольського “Яруд” МСК “Дніпро” на останніх хвилинах гри втрачає важливу перемогу. Забезпечивши собі комфортну перевагу у два м’ячі на початку другого тайму, дніпряни не зуміли втримати позитивний баланс у рахунку, дозволивши господарям поновити статус-кво перед фінальним свистком арбітра. Отже,  2:2 і гості до Черкас повертаються, додавши у турнірну таблицю ліги лише одне очко.

Схоже відбувався матч у Новій Каховці, де “Черкащина”, яка виступаючи у ролі гостей, теж мала перевагу у два м’ячі над місцевою “Енергією”, проте господарі також проявили волю і відіграли різницю у рахунку, рятуючись від поразки. Підсумок аналогічний маріупольському — нічия 2:2.

В аматорському Чемпіонаті України матч “ЛНЗ” проти футбольного клубу “Первомайськ” не відбувся . Гості приїхали до Лебедина маючи серйозні проблеми зі складом. У підсумку було вирішено гру не проводити. Отже, подальшу долю матчу вирішить kонтрольно-дисциплінарний комітет.