ФІНАЛ КУБКУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ: “Альтаїр” реабілітується за невдалий сезон!

[table id=355 /]

Після “золотого дублю” сезону 2019 року, “Альтаїр” провалив виступ у цьогорічному Чемпіонаті області. Команда не просто не зуміла відстояти завойований титул чемпіона, а навіть опинилася у підсумку поза призової трійці. Проте залишалася надія зберегти за собою Кубок Черкащини. Драбівські футболісти впевнено подолали шлях до фіналу змагання, де їм належало зустрітися зі срібним призером обласної вищої ліги футбольним клубом “УТК” з Паланки. 
За перипетіями фінального матчу вболівальники могли спостерігати у прямому ефірі на youtube – каналі футбольного клубу “ЛНЗ”, керівництво якого організувало цю трансляцію. Долю останнього в цьому сезоні трофею вирішив єдиний м’яч, забитий на 74 хвилині Володимиром Олефіром після виконання кутового Денисом Бреусом. “УТК” могли врятувати гру, але блискуча гра Ярослава Магльованого на останньому рубежі не дозволила втратити перемогу “Альтаїру”. Отже, як і в обласному Чемпіонаті, команда з Паланки стала другою у турнірному підсумку, а Кубок Черкащини залишається у Драбові!

Федерація футболу Черкаської області висловлює щиру подяку керівництву футбольного клубу “ЛНЗ” (Лебедин) за сприяння в організації та проведенні фінального матчу Кубка Черкащини – 2020! 

Попередні чемпіони

УТК 2021

Златокрай 2020

Альтаїр 2019